ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی وارد تهران شدند > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۵, ۱۳۹۶
هرمزگان، رتبه چهارم کشور در جذب سرمایه گذار – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۵, ۱۳۹۶

ارائه آموزش‌های رایگان مهارتی در مرکز ارتقای مهارت فنی و حرفه ای شهرک صنعتی بزرگ شیراز : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بر ارتقای سطح کمی و کیفی ارائه آموزش‌های فنی و حرفه ای به واحدهای  صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، شاهپور قنبری در بازدید از مرکز ارتقای مهارت فنی و حرفه ای در شهرک صنعتی بزرگ شیراز با بیان اینکه وجود این مرکز در شهرک صنعتی بستر مناسبی را برای بهره مندی واحدهای صنعتی و شاغلان این واحدها برای ارائه آموزش‌های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز واحدهای صنعتی فراهم کرده است گفت:باید واحدهای صنعتی از این ظرفیت برای ارتقای سطح مهارتی نیروهای شاغل خود استفاده کنند و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز در این زمینه حمایت های لازم را انجام خواهد داد.


وی با اشاره به اینکه ارائه آموزش به واحدهای صنعتی از مهمترین رسالت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی در بحث نرم افزاری و حمایت از صنایع کوچک است گفت: یکی از برنامه های محوری امسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ارائه آموزش به ۱۰۰هزار نفر از فعالان صنایع کوچک در سطح کشور است که در این زمینه سهم فارس ارائه آموزش به بیش از ۵ هزار نفر خواهد بود.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: آموزش ها در حوزه های مهارتی، کارآفرینی، بازار، بهره وری و تکنولوژی به صنایع کوچک ارائه می شود و در این زمینه شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در کشور پیشتاز است.


قنبری در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه خدمات آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای استفاده از ظرفیت های موجود در مراکز آموزشی فنی و حرفه ای در زمینه ارائه آموزش‌های مهارتی به صنایع گفت: این تفاهم نامه جهش مناسبی در ارتقای آموزش ها به واحدهای صنعتی ایفا می‌کند و ما نیز در سطح استانی به‌زودی تفاهم نامه ای با اداره کل فنی و حرفه ای فارس منعقد خواهیم کرد.


 مطلب ارائه آموزش‌های رایگان مهارتی در مرکز ارتقای مهارت فنی و حرفه ای شهرک صنعتی بزرگ شیراز : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *