روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
ساماندهی واحدهای آلاینده در قالب شهرک های صنفی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر شتاب دادن به بررسی پرونده ها در کارگروه رفع موانع تولید : – مجله خبری اقتصاد پیشرواستاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر شتاب دادن به روند بررسی پرونده ها در جلسات کارگروه رفع موانع تولید، گفت: امیدواریم این جلسات در تمام شهرهای استان تشکیل و موانع پیش روی تولید و صادرات استان بررسی و چاره جویی شود.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده در نشست کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان بناب، با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در حوزه تولید و حمایت از بخش خصوصی استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه جلسات کارگروه رفع موانع تولید به صورت مستمر در محل واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار و تصمیات لازم اتخاذ می شود.


استاندار آذربایجان شرقی با ابراز خشنودی ازنتایج این کارگروه بیان کرد: با شوق صادراتی که در تولید کنندگان شهرستان بناب دیدم، بسیار خوشحال شدم و این روحیه را به تولید کننده ها و صادرکنندگان این شهرستان تبریک می گویم و امیدوارم در طی ماه ها و سال های آتی شاهد جهش خوبی در زمینه صادرات از این شهرستان باشیم.


جبارزاده گفت: اقتصاد مقاومتی نتیجه سیاست های مدبرانه مقام معظم رهبری است و خوشبختانه دولت تدبیر و امید و به ویژه شخص رییس جمهور نیز در این زمینه تاکید فراوان داشته و اقدامات بسیار ارزنده ای انجام گرفته است.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: شهرک صنعتی بناب با ۹۵ هکتار زمین در اختیار و ۷۷ هکتار زمین صنعتی برای حدود دو هزار نفر اشتغالزایی کرده است.


سید مرتضی نیرومند اسکویی افزود:‌ ۶۶ فقره قرارداد در این شهرک با سرمایه گذاران منعقد شده و امکانات زیربنایی آن نیز برای سرمایه گذاری محیا می باشد.


در این جلسه ۱۶۲ پرونده واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات سرمایه در گردش برای معرفی به سیستم بانکی تصویب شد.


از مجموع این پرونده‌ها ۸۲ پرونده مربوط به حوزه کشاورزی و ۸۰ پرونده به بخش صنعت مربوط بود و میزان تسهیلات مصوب برای این واحدها بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال است.


                            


 مطلب تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر شتاب دادن به بررسی پرونده ها در کارگروه رفع موانع تولید : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *