ساماندهی واحدهای آلاینده در قالب شهرک های صنفی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
تشکیل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کلید خورد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

هرمزگان، رتبه چهارم کشور در جذب سرمایه گذار – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۸۲ مجوز تأسیس طرحهای صنعتی صادر شده که براساس پیش بینی، میزان اشتغال زایی در این واحدها بیش از ۳ هزار نفر است .

هرمزگان، رتبه چهارم کشور در جذب سرمایه گذار


به گزارش شاتا ، خلیل قاسمی با اعلام خبر فوق افزود: استان هرمزگان رتبه چهارم را در بخش سرمایه گذاری جواز تاسیس را داراست.

وی ادامه داد: با سرمایه گذاری اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال در این بخش، هرمزگان در بین سایر استانهای کشور، این رتبه را کسب نمود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بیان اینکه، اصلی ترین محور اقتصاد مقاومتی توجه به شرکت های دانش بنیان است در ادامه افزود: در همه فرایندهای تولید، توزیع و مصرف باید از علم روز استفاده کنیم تا نتایج کارها مطلوب باشند.

وی تصریح کرد: در تبدیل دستاوردهای شرکت های دانش بنیان به ثروت کمی عقب هستیم که با برقراری ارتباط موثر و پیوند بین دانشگاه و تولید و توسعه ی شرکت های دانش بنیان در صدد هستیم این عقب ماندگی را جبران کنیم.

قاسمی در پایان اظهارامیدواری کرد با همکاری رسانه های مکتوب، مجازی و صداوسیما نسبت به فرهنگ سازی و معرفی قابلیت های استان و شتاب سرمایه گذاری اقدام مناسبی صورت گیرد.

 مطلب هرمزگان، رتبه چهارم کشور در جذب سرمایه گذار برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend