با حکم معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت صورت گرفت؛ انتصاب سرکارخانم حسنی به سمت مدیرهماهنگی شهرکها و نواحی صنعتی سازمان صنایع کوچک : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
ورود تجهیزات جدید کنترلی به گمرکات – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

۴۲۰ میلیارد تومان تسهیلات سهم خراسان شمالی از تسهیلات رونق تولید در سال گذشته – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : در سال گذشته این استان ۴۲۰ میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص داد.

420 میلیارد تومان تسهیلات سهم خراسان شمالی از تسهیلات رونق تولید در سال گذشته

به گزارش شاتا غفار اسماعیلی  افزود: خوشبختانه رویکرد و نگاه مدیران و مسولان استان خراسان شمالی حمایت همه جانبه از چرخه تولید است.

وی ادامه داد: با وجود تمامی ضوابط و محدودیت های قانونی در نظام بانکی خوشبختانه نگاه مدیران عامل بانک ها به حوزه تولید و صنعت نگاهی حمایتگر است .

اسماعیلی با تاکید بر اینکه حمایت از واحدهای تولیدی با رویکرد صادراتی و تولید محصولاتی با کیفیت بالا در اولویت دولت است،ادامه داد: تولیدکنندگان نیز باید با احیاء واحدهای تولیدی خود نسبت به تعهدات خود به بانک ها جهت پرداخت اقساط و معوقات خود پایبند باشند چرا که بازگشت پول به بانک ها موجب گردش چرخه صنعت و تولید است.

وی در ادامه به عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور اشاره کرد و افزود : با توجه به آمار و ارقام ارائه شده نزدیک به ۲۸۶ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در سال ۱۳۹۵ به چرخه تولید بازگشتند و هدف گذاری دولت در سال جاری افزایش این تعداد واحد تولیدی است.

 مطلب ۴۲۰ میلیارد تومان تسهیلات سهم خراسان شمالی از تسهیلات رونق تولید در سال گذشته برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *