قلعه تاریخی خویدک مرمت شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
۹۰۰ محدوده معدنی در خراسان جنوبی آزاد واز طریق فراخوان عمومی واگذار شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

انعقاد تفاهمنامه سرمایه گذاری توسط شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه  ضمن شرکت در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان که با حضور ریاست محترم جمهور و مدیران اجرایی و جمعی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار شد، گفت: تفاهمنامه ای مابین شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه و شرکت پالایش انرژی حیات منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه، بیژن کردستانی تصریح کرد: این توافق پیرو تفاهم نامه منعقده سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با شرکت پالایش انرژی حیات در خصوص احداث نیروگاه مقیاس کوچک، در شهرکهای صنعتی زاگرس، صحنه و یا مرزی قصرشیرین به ترتیب اولویت منعقد شد.


کردستانی افزود: احداث نیروگاه در شهرک صنعتی زاگرس (۵۰ مگاوات)، صحنه و قصرشیرین (هرکدام ۲۵ مگاوات) مورد موافقت این شرکت و شرکت پالایش انرژی حیات که از طرف سرمایه گذاران خارجی  متشکل از کشورهای کره جنوبی، لهستان و هند حمایت می شود، منعقد شد.


وی با اشاره به اینکه تخصیص زمین مطابق ضوابط جاری و تفاهم نامه صدرالاشاره در هر سه شهرک امکان پذیر خواهد بود؛ تاکید کرد: این توافق جهت هماهنگی و اعلام نظر فنی شرکت برق منطقه ای غرب و شرکت گاز استان نیز ارسال می شود.


گفتنی است در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد، جعفری مدیرامور استانها و مجلس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به نمایندگی از سازمان متبوع حضور داشت.


 


 مطلب انعقاد تفاهمنامه سرمایه گذاری توسط شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *