اختصاص ۴/۵ میلیارد ریال به احداث کمپ گردشگری فاروج > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
جوابیه سازمان خصوصی سازی در خصوص واگذاری جایگاههای سوخت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

افتتاح واحد صنعتی فرآورده های غذایی در شهرک صنعتی بندرگز : – مجله خبری اقتصاد پیشروبا حضور مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی، واحد صنعتی فرآورده های غذایی ثمین در شهرک صنعتی بندرگز به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، این واحد صنعتی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری بیش از ۴۰ میلیارد ریال احداث و به بهره برداری رسید.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان در آیین افتتاح این واحد صنعتی اظهارداشت: حمایت از صنایع کوچک و متوسط در قالب تسهیلات در سال های آتی نیز تداوم خواهد یافت.


حجت اله خلیل زاده افزود: برنامه حمایتی دولت از صنایع کوچک و متوسط  در سال آینده  در قالب نوسازی شش هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در کشور است.


به گفته وی در این راستا شرکت شهرک های صنعتی نیز فعالیت ها و اقدامات خود را در راستای اقتصاد مقاومتی و کمک به رونق تولید در حوزه های سخت افزاری و نرم  افزاری دنبال خواهد کرد.


عملیات اجرایی احداث واحد صنعتی فرآورده های غذایی ثمین در شهرک صنعتی بندرگز از سال ۹۴ آغاز که  ماشین آلات خط تولید آن از به روز ترین ماشین الات با ظرفیت ۲ تن در ساعت است.


دستاورد مشارکت صنعتگران هرمزگان در نمایشگاه های بین المللی حضور سرمایه گذاران خارجی را بدنبال دارد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان هرمزگان؛ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان از آغاز روابط سرمایه گذاران و تجار عمانی با صنعتگران استان خبر داد و افزود: یکی از مزایای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی هرمزگان تشویق و حمایت ۵۰ درصدی از صنعتگران جهت حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی با هدف آشنایی با ماشین آلات و بسته بندی های نوین دنیا، ورود به بازارهای جهانی، جذب تجار خارجی برای فروش محصولات، رونق تولید و افزایش اشتغال در واحدهای تولیدی و تشویق سایر واحدهای صنعتی برای حضور در نمایشگاههای مختلف می باشد.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان تأکیدکرد: با توجه به رقابت در بازارهای خارجی، صنعتگر به ناچار باید هزینه ها را کاهش داده و کیفیت تولیدات خود را بالا ببرد و از طرفی به تعهداتش در قبال تحویل به موقع محصولات عمل نماید که این امر پیشرفت و ارتقائ سطح تولیدات واحدهای صنعتی را بدنبال دارد.


غلامپور خاطرنشان کرد: از نتایج مهم مشارکت صنعتگران در نمایشگاه های بین المللی حضور سرمایه گذاران و تجار خارجی در کشور می باشد که بعنوان نمونه یک تاجر عمانی با مدیران مجتمع تولیدی خلیج فارس مستقر در شهرک شماره ۲ بندرعباس و تولید کننده پنجره های دوجداره پروفیلی جهت خرید تولیدات این واحد صنعتی به توافق رسید و این امیدواری وجود دارد صنعتگران استان با توجه به وسعت کم عمان به بازار این کشور بعنوان دروازه ورود به بازارهای منطقه و فرا منطقه ای نگاه کنند نه بعنوان بازار هدف.


وی همچنین یادآورشد: با توجه به شرایطی که فراهم شده حضور سرمایه گذاران خارجی جهت فعالیت در شهرکهای صنعتی استان مناسب بوده و تا کنون ۲ مورد جهت سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی گمبرون و شماره ۲ بندرعباس با هدف فعالیت در زمینه تولید عایق های حرارتی و فرومنگنز و با رویکرد صادرات زمین دریافت کرده اند که پیش بینی می شود با بهره برداری از این دو واحد تولیدی طی ۶ ماه آینده ۵۰۰ نفرشغل به اشتغال شهرک های صنعتی استان اضاف شود.


 مطلب افتتاح واحد صنعتی فرآورده های غذایی در شهرک صنعتی بندرگز : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend