یک هتل ۵ستاره با حضور معاون‌اول رئیس‌جمهوری در کیش افتتاح می‌شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
جزئیات واگذاری سه کشتارگاه دولتی منتشر شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶

با احیای یک واحد فولادسازی در شهرک صنعتی بیرجند ۱۲۰ نفر مشغول به کار شدند : – مجله خبری اقتصاد پیشرویک پروژه در حوزه صنایع فولاد در خراسان جنوبی با حضور رئیس سازمان زمین شناسی کشور در شهرک صنعتی بیرجند به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در حاشیه افتتاح و بهره برداری از این واحد تولیدی در جمع خبرنگاران گفت: طرح توسعه واحد تولیدی سوله و سازه های فلزی طاق بیست در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع و با زیربنای ۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع اجرا شده است .


«جرجانی» افزود: ارزش ماشین آلات این واحد تولیدی ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و ارزش تاسیسات آب ، برق ، گاز و فاضلاب این واحد ۳۵۰ میلیون تومان است.


به گفته وی این واحد تولیدی در گذشته تنها ۱۰ نفر نیرو داشت اما امروز با احیای دوباره آن و بازگشت به عرصه کار، برای ۱۲۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.


مدیرعامل شرکت تولیدی سازه های فولادی طاق بیست خراسان جنوبی هم در این مراسم گفت: اوایل سال ۹۳ این واحد را در حالی  از مدیر قبلی تحویل گرفتیم که ورشکسته بوده و حدود ۷۰۰ میلیون تومان بدهی بانکی داشت که علاوه بر پرداخت این بدهی ، طرح توسعه آن را هم اجرا کردیم.


«صباغ» در مورد تسهیلات دریافتی از دولت هم  افزود : ۴۰۰ میلیون تومان برای اجرای طرح توسعه این واحد از محل تسهیلات طرح رونق تولید وام دریافت کرده ایم که ۵۰ میلیون تومان آن به اجبار به صورت سپرده در بانگ سپرده گذاری شده است.


وی مجموع سرمایه گذاری در این پروژه را حدود ۷ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : این پول برای تاسیساتی همچون برق، گاز، آب، خرید ماشین آلان ، آسفالت کردن زمین و … هزینه شده است.


به گفته وی ظرفیت تولید این واحد ۲۵ هزار تن در سال است که حدود ۸۰ درصد از این میزان به خارج از استان و به استان هایی همچون خراسان رضوی ، تهران ، قم ، سیستان و بلوچستان و … ارسال می شود.


وی ادامه داد: در سال ۹۳ تنها ۱۰ نیرو در این واحد تولیدی کار می کردند اما اکنون برای ۱۲۰ نفر اشتغال زایی کرده است و ارزش کارشناسی به روز آن حدود ۸ میلیارد تومان است.


 مطلب با احیای یک واحد فولادسازی در شهرک صنعتی بیرجند ۱۲۰ نفر مشغول به کار شدند : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend