ماراتن بین‌المللی «کوهستان و ارتفاع» برگزار شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
جلوگیری از خام فروشی در صنعت فولاد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶

استاندار خوزستان در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان بیان کرد: ایجاد اشتغال در گروی تمرکز بر صنایع کوچک و متوسط است : – مجله خبری اقتصاد پیشرواستاندار خوزستان گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی امکان مناسبی در راستای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای ارزشمند درون استانی است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان، غلامرضا شریعتی در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اقدام قابل توجهی است زیرا به عنوان مدیریت استان به واسطه حضور در این نمایشگاه به ابعاد گسترده تری از توانمندی ها و قابلیت های قابل تحسین صنعت گران و تولید کنندگان درون استانی پی بردم.


استاندار خوزستان افزود: اگر بنا به اشتغال زایی در استان باشد این امر در گروی توجه و تمرکز ویژه بر صنایع کوچک و متوسط است اگرچه حضور صنایع کلان ضروری است اما صنایع کوچک و متوسط هستند که از درصد اشتغال زایی مناسبی به نسبت سرمایه گذاری صورت گرفته برخوردار هستند.


در ادامه، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان گفت: هنگامی که صنعت گران و تولید کنندگان متوجه شوند فعالیت های آنها برای مسئولان ارزشمند است دارای انگیزه بیشتری به منظور توسعه و گسترش حوزه فعالیت های خود خواهند شد.


اخلاق محمدیان عنوان کرد: متقابلاً مسئولان نیز برای حمایت از صنعت گران و تولید کنندگان درون استانی تشویق شده و بیش از پیش از آنها حمایت خواهند کرد.


 مطلب استاندار خوزستان در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان بیان کرد: ایجاد اشتغال در گروی تمرکز بر صنایع کوچک و متوسط است : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend