برگزاری دوره کاربردی – آموزشی « اجزای مدل اقتصادی و طرح تجاری استارت آپ» – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
تجلیل از مدیران عامل ایدرو/ اهدای لوح سپاس به وزیر صنعت، معدن و تجارت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶

تخلیه موفقیت آمیز دو محموله با ابعاد بسیار بزرگ در بندر امام خمینی(ره) – مجله خبری اقتصاد پیشرو
به دنبال پهلوگیری یک فروند کشتی خارجی حامل دو عدد نگله با ابعاد بسیار بزرگ، ضمن بهره گیری از توان نیروهای عملیاتی و آمادگی تجهیزاتی بندر امام خمینی(ره)، این دو محموله ی ویژه، از کشتی تخلیه و از این بندر خارج گردید.

به گزارش روابط عمومی، معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، با اشاره به اینکه این دو محموله ی ویژه، مربوط به کارخانجات کشور می باشد، تصریح کرد: طی عملیاتی تخصصی، دو نگله ۵۰۲ تنی به طول ۳۵ متر در این بندر تخلیه شده است که از لحاظ ابعاد نگله، در طول سوابق عملیاتی  بندرامام خمینی(ره) کم سابقه به شمار می آید.

گرایلو، نظارت و برنامه ریزی کارشناسان این اداره کل، دانش نیروهای عملیاتی و هماهنگی مناسب با عوامل کشتی حامل بار در بندر امام خمینی(ره) را از جمله عوامل تخلیه در شرایط ایمن و کنترل شده برشمرد.

معاون دریایی و بندری اظهار داشت: با توجه به آبخور مناسب اسکله های این بندر و توان پیشرفته تخلیه و بارگیری، بندر امام خمینی(ره) آمادگی پذیرش انواع شناورهای پهن پیکر اقیانوس پیما و تخلیه  کالاها در ابعاد و حجم های مختلف را دارد.

یادآور می شود ارائه خدمات دریایی و بندری مورد نیاز مشتریان با هدف جلب رضایت آنان و افزایش ترافیک ورودی به بندر بزرگ امام خمینی(ره) از جمله اهم اهداف اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به شمار می آید.مطلب تخلیه موفقیت آمیز دو محموله با ابعاد بسیار بزرگ در بندر امام خمینی(ره) برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend