ماراتن بین‌المللی «کوهستان و ارتفاع» برگزار شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
دوره کاربردی – آموزشی «تهیه پکیج های سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین المللی» – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶

دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری با حضور واحدهای صنعتی استان همدان برگزار شد : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری با حضور مدیران و مسئولان بازرگانی واحدهای صنعتی استان همدان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، کیوان گردان با بیان اینکه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی واحدهای صنعتی یکی از مهمترین حلقه‌های رونق کسب و کار است، اظهار کرد:‌ یکی از مهمترین عوامل موثر بر فروش محصولات تولیدی استان برند سازی و معرفی مطلوب آن به جامعه است تا مردم به محصول تولید شده اعتماد کنند.


وی با بیان اینکه مدیریت نام و نشان تجاری یک حرفه تخصصی است، افزود: واحدهای تولیدی برای موفقیت در عرصه اقتصادی باید بتوانند این توانایی را در خود تقویت و در ارائه یک نشان و نماد تجاری موفق عمل کنند.


این مقام مسئول با بیان اینکه دوره‌های آموزشی مختلفی در این حوزه برای صنعتگران در نظر گرفته شده، تصریح کرد:‌در همین راستا دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری برای  حدود ۱۰۰ نفر از مدیران و مسئولان بازرگانی واحدهای صنعتی استان با حضور دکتر کامران صحت، استاد مجرب کشوری برگزار شد.


گردان با بیان اینکه برندهای برتر باعث فروش و موفقیت یک کالا می‌شوند که البته عکس آن نیز صادق است، ادامه داد:‌ هدف از ایجاد یک برند گاهی فراتر از فروش کالا و عرضه خدمات باشد، به طوری که یک برند سهم بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.


وی تأکید کرد:‌ نام و نشان‌های تجاری  تبدیل به حیثیت و تمامیت یک سازمان شده و باعث جذب نیرو و حفظ سهامداران آن سازمان می‌شود و ارزش آفرینی می‌نماید.مطلب دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری با حضور واحدهای صنعتی استان همدان برگزار شد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *