رشد اقتصادی بالا و اشتغال در دستور کار دولت قرار دارد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
دوره آموزشی علوم و فنون پذیرایی برگزار شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶

مجتمع صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد مورد بهره برداری قرار گرفت – مجله خبری اقتصاد پیشرو


وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از بازدید از مجتمع صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد، این واحد تولیدی را افتتاح کرد.

مجتمع صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش شاتا، مهندس محمدرضا نعمت زاده روز سه شنبه، پس از بازدید از مجتمع صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد، این واحد تولیدی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

 

مجتمع صنایع آهن و فولاد  سرمد ابرکوه ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار تن میلگرد آجدار به صورت کلاف یا شاخه از جنس فولاد ساده کربنی را دارد. این واحد تولیدی همچنین می تواند سالانه ۱۵۰ هزار تن میلگرد ساده از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی به صورت کلاف تولید کند که محصولات تولیدی این مجتمع در سازه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

این مجتمع که در زمینی به مساحت یک میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع و با زیربنای ۳۶ هزار و ۴۵۵ متر مربع راه اندازی شده است، برای ۱۱۲ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد می کند.

 

همچنین در این طرح ۱۴ میلیون و ۴۲۵ هزار یورو سرمایه گذاری ارزی و بیش از ۱۴۶ میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی انجام شده است.

 

شایان ذکر است که تامین منابع مالی شرکت از طریق منابع داخلی خود بوده و مشارکت کننده خارجی نداشته است. گفتنی است که ماشین آلات مورد استفاده در این پروژه از کشورهای آلمان و ایتالیا خریداری و وارد کشور شده اند.مطلب مجتمع صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد مورد بهره برداری قرار گرفت برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *