مقیاس پذیری شبکه در کمتر از دو سال ۱۰۰۰ برابر می‌شود – ارز دیجیتال


جوزف لوبین (Joseph Lubin)، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم گفت که بلاک چین اتریوم، طی ۱۸ الی ۲۴ ماه، ۱,۰۰۰ برابر مقیاس‌پذیرتر خواهد شد. او در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف در ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) این ادعا را بیان کرد.

لوبین تاکید کرد که توسعه‌ای که چنین افزایش قابل ملاحظه‌‌ای در مقیاس‌پذیری‌ را برای اکوسیستم به ارمغان خواهد آورد، اتریوم ۲ است که سرنیتی (Serenity) نیز نامیده می‌شود.

او در رابطه با این خبر توضیح داد که این پروژه به ۴ فاز تقسیم خواهد شد و ۸ گروه در حال حاضر در حال توسعه کلاینت‌هایی برای زنجیره جدید هستند.

لوبین همچنین وعده داد:

طی چند ماه، ما باید یک شبکه کاملا آزمایشیِ عملیاتی داشته باشیم و احتمالا در انتهای سال جاری، فاز صفر اتریوم ۲ را کاملا اجرایی کرده‌ایم.

بنیان‌گذار اتریوم: مقیاس پذیری شبکه در کمتر از دو سال 1000 برابر می‌شود

یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و مدیر عامل کانسن‌سیس

لوبین در این رابطه اظهار داشت:

راه‌های متعددی وجود دارد که در آن زنجیره جدید می‌تواند به زنجیره قدیمی متصل شود.

او یادآور شد که امکان جابه‌جایی توکن‌های اتر از شبکه قدیمی به جدید وجود خواهد داشت و ممکن است مکانیسم‌های دو طرفه و دو سویه وجود داشته باشد.

لوبین همچنین به نگرانی‌های حول مساله اثبات سهام (PoS) پرداخت و اظهار داشت که برای تضمین و اطمینان از دوام آن، قبل از شروع به پیاده‌سازی‌اش کاملا توسط تیم‌ها مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است.

او افزود که ویژگی‌های جدیدی به این زنجیره افزوده می‌شوند تا آن را برای موارد استفاده بیشتر سازگار کنند؛ او برای مثال به تراکنش خصوصی اشاره کرد.

در اوایل هفته گذشته، مدیرعامل شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال مساری (Messari)، پیش‌بینی کرده بود که انتقال به سمت اتریوم ۲ تا سال ۲۰۲۱ اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین پرستون فن لون (Preston Van Loon)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت توسعه شاردینگ پریسمتیک لبز (Prysmatic Labs)، هفته گذشته اعلام کرد که شبکه آزمایشی بیکان (beacon) برای اتریوم ۲ هم اکنون فعال است.

منبع: cointelegraphمنبع: ارزدیجیتال

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • chat
    افزودن دیدگاه