آخرین وضعیت آمار تجمعی سفرهای نوروزی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۴, ۱۳۹۷
متهم تنش آبی در ایران – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۴, ۱۳۹۷

پژو ۳۰۱ به عنوان دومین ثمره پسابرجام خودرویی سال آینده وارد بازار می شود/ از مرز تولید ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو گذشتیم – مجله خبری اقتصاد پیشرو


مدیرعامل ایران خودرو گفت: دو روز پیش از مرز تولید ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو گذشتیم و سال آینده پژو ۳۰۱ را به عنوان دومین میوه پسابرجام خودرویی وارد بازار می کنیم.

به گزارش شاتا، هاشم یکه زارع در مراسم «تبیین مسؤولیت اجتماعی در حوزه صنعت خودرو» در محل شرکت ساپکو افزود: در برنامه ششم توسعه به موضوع مسوولیتهای اجتماعی توجه ویژه شده است،. توجه به جوانان در ایران خودرو حائز اهمیت است.

وی با معرفی سه ضلع ذینفعان ایران خودرو، تصریح کرد: از مرز تولید ۷۰۰ هزار دستگاه دو روز پیش گذشتیم که این مهم به همت کارکنان ایران خودرو که یکی از اضلاع ذینفعان این شرکت است به دست امد.

یکه زارع سهامداران و مشتریان ایران خودرو را دو ضلع دیگر از مثلث ذینفعان ایران خودرو دانست و گفت: توجه محمد شریعتمداری به موضوع استانداردسازی و کیفیت خودرو از بدو تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت ستودنی است.

مدیرعامل ایران خودرو با اعلام اینکه در سال آینده دومین میوه پسابرجام خودرویی را وارد بازار می کنیم،اضافه کرد: خودرو ۳۰۱ با ساخت داخل بالای پنجاه درصد تولید خواهد شد.

یکه زارع با بیان اینکه باشگاه پیکان در راستای مسؤولیتهای اجتماعی ایران خودرو در امر ورزش مورد حمایت شرکت است، گفت: در حوزه محیط زیست آماده ارایه محصولات با موتور یورو ۵ را داریم.

وی در پایان تصریح کرد: ایران خودرو از نخبگان دانشگاهی جوان و اساتید دانشگاه در راستای یک طرح برای همکاری استفاده می کند.مطلب پژو ۳۰۱ به عنوان دومین ثمره پسابرجام خودرویی سال آینده وارد بازار می شود/ از مرز تولید ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو گذشتیم برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *