نشست نوروزی مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با وزیر راه و شهرسازی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۵, ۱۳۹۷
تولید ملی از رویا تا واقعیت -مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۵, ۱۳۹۷

تحقق ۹۷ درصدی برنامه هدف گذاری شده سال ۹۶ در حوزه خودرو – مجله خبری اقتصاد پیشرو


وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نزدیک به ۹۷ درصد برنامه هدف گذاری شده سال ۹۶ در حوزه خودرو به نتیجه رسیده است و دستاوردهای خوبی در این زمینه داشتیم.

به گزارش شاتا، محمد شریعتمداری در جلسه شورای سیاستگذاری و نظارت بر صنعت خودرو با بیان این مطلب، افزود: به موضوع کیفیت خودرو و استانداردها در سال ۹۷ باید توجه جدی شود.

وی تصریح کرد: در آستانه سال ۹۷ از همکاری های نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن و اقتصادی مجلس برای پیشبرد اهداف صنعت و معدن تشکر می کنم.

شریعتمداری با اشاره به برخی مصوبات بودجه ۹۷، گفت: پیش بینی منابع برای نوسازی و بهسازی صنعت کشور و اختصاص یارانه برای نرخ سود تسهیلات اعطایی از نکات قابل توجه بودجه ۹۷ است که بارقه های امید را دل صنعتگران بوجود آورده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت توجه به مشوق های صادراتی را قدم خوبی دیگری در بودجه ۹۷ دانست و یادآور شد: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای مشوق های صادراتی در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

شریعتمداری در پایان گفت: تحرک بخشی به ایدرو و ایمیدرو با اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان از مجموعه منابع مورد مطالبه این دو سازمان توسعه ای از دولت از دستاوردهای مهم بودجه ۹۷ است.مطلب تحقق ۹۷ درصدی برنامه هدف گذاری شده سال ۹۶ در حوزه خودرو برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *