۱۰۰ درصد سهام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین واگذار می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۷, ۱۳۹۷
سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر شهید‌رجایی/ نصب و بهره‌برداری از ۲۱ جرثقیل دروازه‌ای – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۷, ۱۳۹۷

انجام ۱۱ هزار و ۲۱۲ بازرسی از واحدهای نانوایی استان سمنان در سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو


انجام 11 هزار و 212 بازرسی از واحدهای نانوایی استان سمنان در سال 96

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام ۱۱ هزار و ۲۱۲ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش شاتا، بهروز اسودی با اعلام این خبر افزود : این بازرسی ها با هدف نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی در استان در طول یکسال گذشته و توسط بازرسان و کارشناسان واحد آرد و نان این سازمان و در قالب گشت های مشترک بازرسی با دستگاه‌های اجرایی ذیربط انجام شده است.

وی تصریح کرد: از این تعداد بازرسی، ۵۲۶ فقره پرونده تخلف با عناوین کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد ، عدم رعایت ساعات کاری و غیره تشکیل شده است.

اسودی ارزش ریالی این تعداد پرونده را بالغ بر ۵۰۴ میلیون ریال دانست و گفت : این پرونده ها جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در پایان بیان کرد: در این بازرسی ها با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نمی‌کنند و نان های بی کیفیت به مردم عرضه می‌دهند به شدت برخورد می شود.

اخبار مرتبطمطلب انجام ۱۱ هزار و ۲۱۲ بازرسی از واحدهای نانوایی استان سمنان در سال ۹۶ برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *