انجام بیش از ۲۰ هزار بازرسی از اصناف کردستان / تشکیل ۹۲۲ فقره پرونده برای متخلفان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۸, ۱۳۹۷
لبیک وزیر صنعت ، معدن و تجارت برای پیام نوروزی رهبری در حمایت از کالای ایرانی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۱۸, ۱۳۹۷

بندر نوشهر، آماده جذب سرمایه گذار برای توسعه گردشگری دریایی است/ مسیر های گردشگری دریایی سواحل استان مازندران مشخص شده است/ احداث سامانه رسوب گیر بندر نوشهر – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد تقی انزان پور در نشست هم اندیشی مسئولان اجرایی شهرستان نوشهر برای توسعه گردشگری دریایی و اجرای پروژه های ساحلی شهری افزود: سرمایه گذاری در بخش گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال و تولید ثروت برای منطقه خواهد شد.

 

 جانمایی گردشگری دریایی در استان به همکاری بخش خصوصی

     وی با اشاره اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه گردشگری دریایی، اظهار داشت:مطالعات شناسایی و جانمایی مکان ها و مسیر های مناسب گردشگری دریایی در سواحل استان ، از سوی این اداره کل و با همکاری مشاور بخش خصوصی در سال گذشته انجام شد.

 

 سرمایه گذاری در بخش گردشگری دریایی موجب تولید ثروت  می شود

انزان پور با اشاره به ضرورت تعامل هر چه بیشتر بین بندر و شهر نوشهر و لزوم همسو شدن پروژه های مشترک شهری و بندری در حوزه گردشگری دریایی افزود:احداث سامانه رسوب گیر بندر نوشهر از مهم ترین طرح های توسعه ای در دست اقدام است. در صورت اجرایی شدن این طرح ۱۴هکتار زمین استحصال خواهد شد که قابلیت تجاری و گردشگری مناسبی برای منطقه ایجاد خواهد کرد.

 

احداث راه دسترسی بندر نوشهر

 قاسم احمدی نماینده مردم شهرستان های نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ، گفت:احداث راه دسترسی بندر نوشهر یک ضرورت است که سازمان بنادر در حال پیگیری آن می باشد.همه ما باید تلاش کنیم این پروژه مهم و حیاتی هر چه زودتر عملیاتی شود تا مردم منطقه از نتایج آن بهره مند شوند.



مطلب بندر نوشهر، آماده جذب سرمایه گذار برای توسعه گردشگری دریایی است/ مسیر های گردشگری دریایی سواحل استان مازندران مشخص شده است/ احداث سامانه رسوب گیر بندر نوشهر برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *