حمایت کامل مجلس از حوزه میراث‌فرهنگی > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷
پرداخت ۶۳۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی در قم – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷

واریز بیش از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو


واریز بیش از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت

مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی از واریز بیش از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سیدجعفر سبحانی در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا افزود: واریز سود ۲۰ گروه از مشمولین سهام عدالت آغاز شده و تا قبل از عید با ۱۹ گروه از سهامداران به طور کامل تسویه حساب شد و تنها یک گروه باقی‌ماند که آن هم شامل شاغلین وکارکنان دستگاه های‌اجرایی و بازنشستگان کشوری و لشگری و کارمندان تامین‌اجتماعی بودند که واریز سود بخش کوچکی از آنها در ۲۸ اسفند ماه کلید خورد.
وی افزود: واریز سود این گروه از  آخر اسفندماه آغاز شد و ما همان زمان اعلام کردیم واریز سود این گروه به تدریج انجام می‌شود زیرا اخذ سود و مجموعه پولی که لازم است از این شرکت‌ها گرفته شود تا به این گروه از مشمولین داده شود حدود ۴۵۰ میلیارد تومان است.
 سبحانی خاطر نشان کرد: سود بخش کوچکی از این گروه را پرداخت کرده ایم و طی روزهای آینده نیز مابقی مبالغ را تسویه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه حدود ۹ میلیون نفر مشمولین گروه بیست هستند، افزود: سود این افراد یکسان نیست و به عنوان مثال اگر فردی۵۳۰ هزار تومان سهام داشته باشد حدود ۸۰ هزار تومان سود دریافت خواهد کرد.
مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی در پاسخ به این پرسش که پیش بینی ها از پایان واریز سود سهام عدالت چه زمانی است، خاطر نشان کرد: تصور می شود واریز سود سهام عدالت گروه بیستم تا پایان فروردین ماه به اتمام برسد.ضمن اینکه افرادی که به تازگی شماره شبای خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده اند پس از راستی آزمایی شماره ها  توسط سیستم بانکی واریز سودشان آغاز می شود.
وی در پاسخ به این پرسش که سود سهام عدالت وراث متوفیان سهام عدالت چه زمانی پرداخت می شود، گفت: فرآیند پرداخت سود توسط کارشناسان سازمان خصوصی سازی در حال بررسی است  و احتمالا  واریز سود به این مشمولان پس از پایان فرآیند آغاز می شود .
مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه، تا کنون دستور العمل خاصی برای واریز سود سهام عدالت به وراث متوفیان تدوین نشده است،  اظهار داشت: تدوین این دستور العمل در دستور کار  بوده و برنامه ریزی هایی نیز انجام شده است.
 مطلب واریز بیش از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *