واریز بیش از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷
قطر در بنادر و پسکرانه های بندری ایران سرمایه گذاری می کند/ تسهیل حمل و نقل کالا های ایرانی به مقصد قطر / برنامه های قطر برای توسعه ترانزیت به کشور های CIS / استراتژی قطر روابط بلند مدت با ایران است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷

پرداخت ۶۳۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی در قم – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم گفت: از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم مبلغ ۶۳۳میلیارد تومان به صورت تجمیعی به واحد های تولیدی پرداخت شده است .

به گزارش شاتا، محمود سیجانی در حاشیه اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم با تاکید بر اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: این کارگروه باهدف رفع موانع تولید ، رونق واحدهای تولیدی و همسوسازی دستگاه‌های دولتی در جهت حمایت از تولید از سه سال قبل در استان شروع به فعالیت کرده که این جلسات از سال گذشته به‌صورت هفتگی تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به روند مثبت پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال گذشته افزود : این روند در سال جدید نیز با جدیت دنبال خواهد شد تا رتبه استانی که هم اکنون در صنعت ۱۲ و در جهاد ۱۷ است به رتبه یک رقمی ارتقاء یابد .

سیجانی ضمن تشریح فعالیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ادامه داد: فعالیت‌های این ستاد در انتهای سال قبل از سطح مصوبات دولتی به قانون ارتقاء پیداکرده و اگر بانک یا دستگاهی به این قانون عمل نکند باید پاسخ و دلایل خود را ارائه دهد که این امر به اقتدار جلسات این ستاد اضافه می‌کند.

رییس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان قم گفت: درزمینهٔ تسهیلات برای رونق تولیدات استان حدود ۵۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده بود که با پیگیری‌های انجام‌شده مبلغی حدود ۶۳۳ میلیارد تومان برای بخش‌های تولیدی اعم از صنعت و جهاد پرداخت‌ شده است . در بخش گردشگری نیز برنامه ریزه شده حدود ۳۷ واحد به بانک ها معرفی و در آینده نزدیک تسهیلات دربافت خواهند کرد.

سیجانی افزود: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به‌وسیله سیاست‌های تشویقی درصدد ترغیب بخش‌های تولیدی برای ساخت کالاهای باکیفیت بوده که مساعدت درزمینهٔ کاهش عوارض شهرداری و تبلیغ کالاهای تولیدشده ازجمله این سیاست‌های تشویقی و ترغیبی برای تولیدکنندگان است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این فعالیت‌ها، توزیع‌کننده‌ها نیز باید در جهت ترغیب خریدار از طریق معرفی محصولات ایرانی به مشتری‌ها گام برداشته و همچنین ضروری است بخش‌های مختلف فرهنگی همچون صداوسیما و سایر رسانه‌های فرهنگی در ایجاد تعصب در مصرف کالاهای داخلی برای مردم عمل کنند.مطلب پرداخت ۶۳۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی در قم برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *