۲۰ درصد سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۳, ۱۳۹۷
در بنادر جنوبی ایران سرمایه گذاری می کنیم / ایران؛ اولویت اول در همکاری های مشترک – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۳, ۱۳۹۷

بهره مندی ۷۷۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: پارسال ۷۷۰ واحد صنعتی و کشاورزی در استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید استفاده کرده اند.

به گزارش شاتا، خلیل قاسمی با بیان این مطلب، افزود: استان هرمزگان در سال ۹۶ در پرداخت تسهیلات رونق تولید جایگاه مطلوبی داشته و توانسته است ۱۰۰درصد تسهیلات مورد نظر را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

وی بیان کرد: هدف گذاری پرداخت تسهیلات رونق تولید در هرمزگان در سال ۹۶ ،پنج هزار۲۰۰ میلیارد ریال بود که تاکنون هفت هزار و ۳۵۴ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان، پرداخت شده است.

قاسمی تصریح کرد: لازم است بانک های عامل استان در مسیر پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی و همچنین پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت مورد نیاز واحد های صنعتی استان، همکاری بیشتری داشته باشند تا چرخه تولید و اشتغال با سرعت بیشتری به مسیر خود ادامه دهد.

ریس سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان ادامه داد : نوسازی واحدهای صنعتی استان موجب کارآمدتر شدن روند تولید می شود و فرصت به کارگیری نیروهای تحصیل کرده و فارغ التحصیلان دانشگاهی را در این مجموعه های تولیدی، فراهم می کند.

فرآیند ثبت نام مرحله جدید تسهیلات رونق تولید درهرمزگان پیرو دستورالعمل اردیبهشت ماه سال ۹۶وزیر صنعت، معدن وتجارت، همزمان با سراسر کشور به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی و حفظ دستاوردهای بخش صنعت آغاز شد.مطلب بهره مندی ۷۷۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *