صادرات یک میلیارد دلاری محصولات استان مرکزی در سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۵, ۱۳۹۷
سال ۹۷، سالی پر رونق و امید برای تولید ملی است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۵, ۱۳۹۷

نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافری استان بوشهر / پرداخت وام به خریداران شناورهای مسافری – مجله خبری اقتصاد پیشرو


   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نورالله اسعدی یکی از مسئولیت‌های مهم اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی را ارتقا ایمنی شناورها و تحقق مطالبات مردم ساحل نشین دانست و اظهار داشت: در راستای ارتقاء ایمنی ترددهای دریایی خصوصا ایمنی شناورهای مسافری و برخورداری مردم از ترددها و مسافرت‌های دریایی ایمن، سازمان بنادر و دریانوردی مصمم است تا ناوگان حمل و نقل مسافری دریایی را نوسازی کند.

 

وی، با تاکید بر فراهم شدن شناورهای ایمن و پیشرفته در مسیر بنادر استان بوشهر گفت: سفرهای مطمئن، ایمن و با کیفیت برای مسافران دریایی خصوصا مردم خارگ همواره از دغدعه‌های سازمان بنادر و دریانوردی است.

 

اسعدی از پرداخت تسهیلات اعتباری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافرت دریایی خبر داد و خاطرنشان کرد: در سفر محمد راستاد؛مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به استان بوشهر در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافری دریایی مقرر شد وام برای نوسازی ناوگان موجود اختصاص پیدا کند.از اینرو سرمایه گذاران برای خرید ناوگان مسافرت دریایی می توانند به راحتی اقدام کنند.

 

/تسنیممطلب نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافری استان بوشهر / پرداخت وام به خریداران شناورهای مسافری برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *