تا خاتمه یافتن عملیات گسترده واریز سود تمام مشمولین سهام عدالت زمان چندانی باقی نمانده است. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۸, ۱۳۹۷
استفاده از نسل جدید امکانات گردشگری دریایی/ خارج سازی صندلی ها و شناورهای فرسوده مسافربر/ “ثبت الکترونیکی گردشگری دریایی” در دستور کار قرار گرفت/ نقاط ضعف گردشگری دریایی باید شناسایی شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۸, ۱۳۹۷

صدور ۳۵۶ جواز تاسیس صنعتی در استان هرمزگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: پارسال ۳۵۶ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۱۳هزار و ۷۳۶میلیارد ریال در استان هرمزگان صادر شد.

به گزارش شاتا، خلیل قاسمی با بیان این مطلب، افزود: سال ۹۶ بیش از ۳۰۰ فقره مجوز تاسیس صنعتی در رشته های مختلف نظیر کانی فلزی و غیر فلزی، صنایع شیمیایی، نفت وگاز وپتروشیمی و غیره صادرشده است.

وی تصریح کرد: از ۹۰۷ فقره پروانه بهره برداری صنعتی موجود، ۱۰۵ فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۱۵ هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال و اشتغال یک هزار و ۵۹۴ نفر در سال ۹۶ صادر شده است.

قاسمی با بیان اینکه صاحبان سرمایه می توانند چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورند، گفت: رونق کار بخش خصوصی و سرمایه گذارای موجب تقویت کشور می شود و باید تلاش کنیم تا پیش رو در سرمایه گذاری باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به شعار سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: مردم ومدیران دستگاه های اجرای با همراهی بیشتردرحمایت از تولیدکنندگان داخلی می توانند زمینه رشد صنایع و رونق اقتصادی مطلوب را فراهم کنند.مطلب صدور ۳۵۶ جواز تاسیس صنعتی در استان هرمزگان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *