تا خاتمه یافتن عملیات گسترده واریز سود تمام مشمولین سهام عدالت زمان چندانی باقی نمانده است. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۸, ۱۳۹۷
استفاده از نسل جدید امکانات گردشگری دریایی/ خارج سازی صندلی ها و شناورهای فرسوده مسافربر/ “ثبت الکترونیکی گردشگری دریایی” در دستور کار قرار گرفت/ نقاط ضعف گردشگری دریایی باید شناسایی شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۸, ۱۳۹۷

صدور ۳۵۶ جواز تاسیس صنعتی در استان هرمزگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: پارسال ۳۵۶ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۱۳هزار و ۷۳۶میلیارد ریال در استان هرمزگان صادر شد.

به گزارش شاتا، خلیل قاسمی با بیان این مطلب، افزود: سال ۹۶ بیش از ۳۰۰ فقره مجوز تاسیس صنعتی در رشته های مختلف نظیر کانی فلزی و غیر فلزی، صنایع شیمیایی، نفت وگاز وپتروشیمی و غیره صادرشده است.

وی تصریح کرد: از ۹۰۷ فقره پروانه بهره برداری صنعتی موجود، ۱۰۵ فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۱۵ هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال و اشتغال یک هزار و ۵۹۴ نفر در سال ۹۶ صادر شده است.

قاسمی با بیان اینکه صاحبان سرمایه می توانند چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورند، گفت: رونق کار بخش خصوصی و سرمایه گذارای موجب تقویت کشور می شود و باید تلاش کنیم تا پیش رو در سرمایه گذاری باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به شعار سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: مردم ومدیران دستگاه های اجرای با همراهی بیشتردرحمایت از تولیدکنندگان داخلی می توانند زمینه رشد صنایع و رونق اقتصادی مطلوب را فراهم کنند.مطلب صدور ۳۵۶ جواز تاسیس صنعتی در استان هرمزگان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend