یک جایگاه سوخت و ۷۷ تخته فرش از طریق مزایده بفروش رسید. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۹, ۱۳۹۷
مردم، مسوولان و نخبگان را با ظرفیت‌های بی‌بدیل حوزه “بندر و دریا” آشنا کنید/ حفظ محیط زیست دریایی از اولویت‌های سازمان بنادر و دریانوردی/ روابط عمومی سازمان با برنامه ریزی و اقدامات بی‌نظیر، استفاده بهینه از منابع را در عمل ثابت کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۹, ۱۳۹۷

رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال 96

در سال ۹۶ ، بیش از ۸۳۰ کارت قالیبافی در استان مرکزی توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت صادر شد که نسبت به سال ۹۵ رشد ۲۵ درصدی را نشان می دهد .

به گزارش شاتا ، محمد رضا حاجی پور ضمن اعلام این خبر افزود : اداره امور فرش سازمان در سال گذشته ۹۵۸ مورد بازرسی را انجام داده است که این تعداد نسبت به سال ۹۵ ، ۲۰۹ درصد رشد داشته است . ۱۱۲۱ مورد راست آزمایی از کارگاههای خانگی فرش دستبافت نیز صورت گرفته است .

وی افزود : برگزاری دو نمایشگاه فرش دستبافت در سطح کشوری و استانی ، برگزاری ۴ تور نمایشگاهی به استانهای تهران ، اصفهان ، همدان و قم با حضور ۱۲۰ نفر از تولیدکنندگان فرش دستبافت استان ، بازدید از فعالان حوزه فرش استان و دیگر استانها را از جمله فعالیتهای اداره فرش سازمان در سال ۹۵ برشمرد .

حاجی پور اظهار کرد : در همین مدت دوره های آموزشی متعددی جهت آشنایی با بازاریابی و فروش برگزار گردید . همچنین پیگیری حل مشکلات بیمه قالیبافان و پرداخت بیش از ۸۰ میلیارد ریال نیز تسهیلات قالی بافی به واجدین شرایط و تشکیل بیش از ۱۲۰۰ پرونده و صدور مجوز مشاغل خانگی از جمله فعالیتهای اداره امور فرش سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در سال گذشته بود .

وی افزود : دوره های آموزشی با عنوان طراحی با یارانه و ناظران فنی و چله کشی با هدف افزایش سطح ارتقاء قالیبافان در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

اخبار مرتبطمطلب رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال ۹۶ برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend