یک جایگاه سوخت و ۷۷ تخته فرش از طریق مزایده بفروش رسید. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۹, ۱۳۹۷
مردم، مسوولان و نخبگان را با ظرفیت‌های بی‌بدیل حوزه “بندر و دریا” آشنا کنید/ حفظ محیط زیست دریایی از اولویت‌های سازمان بنادر و دریانوردی/ روابط عمومی سازمان با برنامه ریزی و اقدامات بی‌نظیر، استفاده بهینه از منابع را در عمل ثابت کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۲۹, ۱۳۹۷

رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال 96

در سال ۹۶ ، بیش از ۸۳۰ کارت قالیبافی در استان مرکزی توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت صادر شد که نسبت به سال ۹۵ رشد ۲۵ درصدی را نشان می دهد .

به گزارش شاتا ، محمد رضا حاجی پور ضمن اعلام این خبر افزود : اداره امور فرش سازمان در سال گذشته ۹۵۸ مورد بازرسی را انجام داده است که این تعداد نسبت به سال ۹۵ ، ۲۰۹ درصد رشد داشته است . ۱۱۲۱ مورد راست آزمایی از کارگاههای خانگی فرش دستبافت نیز صورت گرفته است .

وی افزود : برگزاری دو نمایشگاه فرش دستبافت در سطح کشوری و استانی ، برگزاری ۴ تور نمایشگاهی به استانهای تهران ، اصفهان ، همدان و قم با حضور ۱۲۰ نفر از تولیدکنندگان فرش دستبافت استان ، بازدید از فعالان حوزه فرش استان و دیگر استانها را از جمله فعالیتهای اداره فرش سازمان در سال ۹۵ برشمرد .

حاجی پور اظهار کرد : در همین مدت دوره های آموزشی متعددی جهت آشنایی با بازاریابی و فروش برگزار گردید . همچنین پیگیری حل مشکلات بیمه قالیبافان و پرداخت بیش از ۸۰ میلیارد ریال نیز تسهیلات قالی بافی به واجدین شرایط و تشکیل بیش از ۱۲۰۰ پرونده و صدور مجوز مشاغل خانگی از جمله فعالیتهای اداره امور فرش سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در سال گذشته بود .

وی افزود : دوره های آموزشی با عنوان طراحی با یارانه و ناظران فنی و چله کشی با هدف افزایش سطح ارتقاء قالیبافان در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

اخبار مرتبطمطلب رشد چشمگیر صدور کارت های قالیبافی در استان مرکزی در سال ۹۶ برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *