انجام ۹ هزار و ۳۲۰ بازرسی از واحدهای خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش مازنداران – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
زیر ساخت های مناسب برای توسعه روابط ایران و ازبکستان باید تامین شود / ضرورت تشکیل اتاق بازرگانی مشترک دو کشور – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷

تقدیر وزیر راه و شهر سازی از عملکرد اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی/ اطلاع رسانی سفرهای دریایی نوروزی ١٣٩٧، خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، وزیر راه و شهرسازی در لوح تقدیر خطاب به وحید رحمتی رودسری مدیرکل روابط عمومی و تشریفات بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی، اطلاع رسانی و معرفی ظرفیت ها و فرصتهای دریایی کشور را در ایام نوروز را بسیار مناسب ارزیابی کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: تحقق مسئولیت های اجتماعی در روابط عمومی، با دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات و ارائه خدمات و ایجاد فرصت های برابر برای همه شهروندان محقق می شود و برای رسیدن به توسعه پایدار باید اطلاعات در اختیار همگان قرار گیرد .

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرده است که اطلاع رسانی سفرهای نوروزی ١٣٩٧ در حوزه دریایی خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد و امیدوارم با توسعه امکانات، زیر ساخت ها و ایمنی سفرهای دریایی بتوانیم ملت های حوزه تمدنی ایران شهری را به یکدیگر وصل کنیم و رمز و نشانه ای باشیم از صلح و صفا و صمیمیت و دوستی در این منطقه. 

در پایان لوح تقدیر وزیر راه خطاب به مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر آمده است: بدینوسیله از تلاش ها و فعالیت های شما ارجمند گرامی که در آغازین روزهای سال ٩٧ اطلاع رسانی لازم برای سهولت و مدیریت سفرهای شهروندان را فراهم کردید، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

گفتنی است؛ طبق اطلاعات و آمار استخراج شده و پایش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از فعالیت روابط عمومی سازمان های زیرمجموعه وزارت راه، اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی با اختلاف چشمگیری، حائز رتبه اول در میان تمامی زیرمجموعه های این وزارتخانه شد.

برای مشاهده لوح تقدی وزیر راه از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک کنید مطلب تقدیر وزیر راه و شهر سازی از عملکرد اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی/ اطلاع رسانی سفرهای دریایی نوروزی ١٣٩٧، خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend