انجام ۹ هزار و ۳۲۰ بازرسی از واحدهای خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش مازنداران – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
زیر ساخت های مناسب برای توسعه روابط ایران و ازبکستان باید تامین شود / ضرورت تشکیل اتاق بازرگانی مشترک دو کشور – مجله خبری اقتصاد پیشرو
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷

تقدیر وزیر راه و شهر سازی از عملکرد اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی/ اطلاع رسانی سفرهای دریایی نوروزی ١٣٩٧، خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، وزیر راه و شهرسازی در لوح تقدیر خطاب به وحید رحمتی رودسری مدیرکل روابط عمومی و تشریفات بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی، اطلاع رسانی و معرفی ظرفیت ها و فرصتهای دریایی کشور را در ایام نوروز را بسیار مناسب ارزیابی کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: تحقق مسئولیت های اجتماعی در روابط عمومی، با دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات و ارائه خدمات و ایجاد فرصت های برابر برای همه شهروندان محقق می شود و برای رسیدن به توسعه پایدار باید اطلاعات در اختیار همگان قرار گیرد .

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرده است که اطلاع رسانی سفرهای نوروزی ١٣٩٧ در حوزه دریایی خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد و امیدوارم با توسعه امکانات، زیر ساخت ها و ایمنی سفرهای دریایی بتوانیم ملت های حوزه تمدنی ایران شهری را به یکدیگر وصل کنیم و رمز و نشانه ای باشیم از صلح و صفا و صمیمیت و دوستی در این منطقه. 

در پایان لوح تقدیر وزیر راه خطاب به مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر آمده است: بدینوسیله از تلاش ها و فعالیت های شما ارجمند گرامی که در آغازین روزهای سال ٩٧ اطلاع رسانی لازم برای سهولت و مدیریت سفرهای شهروندان را فراهم کردید، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

گفتنی است؛ طبق اطلاعات و آمار استخراج شده و پایش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از فعالیت روابط عمومی سازمان های زیرمجموعه وزارت راه، اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی با اختلاف چشمگیری، حائز رتبه اول در میان تمامی زیرمجموعه های این وزارتخانه شد.

برای مشاهده لوح تقدی وزیر راه از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک کنید مطلب تقدیر وزیر راه و شهر سازی از عملکرد اداره کل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی/ اطلاع رسانی سفرهای دریایی نوروزی ١٣٩٧، خاطره ای ماندگار در اذهان ملت ایران حک کرد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *