نمایندگان مجلس با زمینه سازی برای خصوصی سازی در حوزه آموزش و سلامت مخالفت کردند. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷
شفاف سازی قراردادها در دستور کار سازمان بنادر/اجرایی شدن فاز ۲ طرح جامع بنادر بازرگانی کشور/ شهر و بندر نباید جدا از یکدیگر عمل کنند/ طرح پروژه های تحول آفرین در دستور کار قرار می گیرد/ با کمترین هزینه به نگهداری تجهیزات و تاسیسات دست پیدا می کنیم – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷

بیش از ۱۲۴ هزار بازرسی در قزوین انجام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۲۴ هزار و ۱۵۱ واحد صنفی و خدماتی در سال ۹۶ توسط بازرسان این سازمان مورد بازرسی قرار گرفتند.

به گزارش شاتا، علی پرزحمت با بیان این مطلب، افزود: سال گذشته همچنین هفت هزار و ۴۵۹ فقره پرونده برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل و گزارش تخلفات صورت گرفته نیز به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی ادامه داد: چهار هزار و ۲۳۳ مورد گزارش های مردمی، ۴۵۳ مورد مربوط به گشت های مشترک با اداره تعزیرات حکومتی، اداره بهداشت و سازمان میراث فرهنگی و ۳۹۶ پرونده نیز مرتبط با قاچاق کالا بخشی از تخلفات صورت گرفته در استان بوده است.

به گفته پرزحمت، بیشتر تخلفات صورت گرفته مربوط به گران فروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و رعایت نکردن به دستور العمل های بهداشتی بوده است.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی انجام شده در امر مبارزه با پدیده قاچاق و حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: تبلیغ و تشویق مصرف کالای تولید داخل، آگاه سازی اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف برای عرضه نکردن کالای قاچاق و اولویت عرضه کالاهای تولید داخل از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در پایان گفت: ۱۲۰ بازرس افتخاری و شاغل این سازمان نظارت بر امر فعالیت های اصناف استان را برعهده دارند.مطلب بیش از ۱۲۴ هزار بازرسی در قزوین انجام شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *