پرداخت تسهیلات بانکی به پروژه‌های گردشگری در مناطق روستایی و عشایری استان تهران > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷
رشد ۴۴ درصدی پروانه های بهره برداری معدن دراستان مرکزی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷

بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است – مجله خبری اقتصاد پیشرو


بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از گروه اقتصادی فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدباقر عبادی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بسیار می‌تواند کارآمد باشد، یادآور شد: باید نهایت استفاده از این شورا وجود داشته باشد و اولویت‌ها در آن مشخص شوند.
وی با مهم شمردن موضوع بهبود کسب و کار گفت: مجلس مصوبات خوبی در مورد ارتقاء فضای کسب و کار و بهبود شرایط تولید داشته است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی بسیار مهم بوده ولی همچنان نامحدود است.
عبادی با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.
وی با بیان اینکه گرایش نخست مردم برای اشتغال کارمندی در استان بوده که برای تغییر این گرایش نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش وجود دارد، افزود: باید بخش دولتی، بخش خصوصی را برای توانمند شدن و ایجاد شرکت‌های صادراتی کمک کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بودجه امسال قانون تواتر بدهی‌ها مصوب شده است، اضافه کرد: یکی از مسائل مهم توجه به شعار سال بوده که باید جزو اولویت‌های این شورا باشد زیرا توجه به شعار سال در بحث اشتغال، تولید، صادرات و افزایش عرق ملی تأثیرگذار است.
 مطلب بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *