پرداخت تسهیلات بانکی به پروژه‌های گردشگری در مناطق روستایی و عشایری استان تهران > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷
رشد ۴۴ درصدی پروانه های بهره برداری معدن دراستان مرکزی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷

بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است – مجله خبری اقتصاد پیشرو


بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از گروه اقتصادی فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدباقر عبادی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بسیار می‌تواند کارآمد باشد، یادآور شد: باید نهایت استفاده از این شورا وجود داشته باشد و اولویت‌ها در آن مشخص شوند.
وی با مهم شمردن موضوع بهبود کسب و کار گفت: مجلس مصوبات خوبی در مورد ارتقاء فضای کسب و کار و بهبود شرایط تولید داشته است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی بسیار مهم بوده ولی همچنان نامحدود است.
عبادی با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.
وی با بیان اینکه گرایش نخست مردم برای اشتغال کارمندی در استان بوده که برای تغییر این گرایش نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش وجود دارد، افزود: باید بخش دولتی، بخش خصوصی را برای توانمند شدن و ایجاد شرکت‌های صادراتی کمک کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بودجه امسال قانون تواتر بدهی‌ها مصوب شده است، اضافه کرد: یکی از مسائل مهم توجه به شعار سال بوده که باید جزو اولویت‌های این شورا باشد زیرا توجه به شعار سال در بحث اشتغال، تولید، صادرات و افزایش عرق ملی تأثیرگذار است.
 مطلب بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend