رشد ۴۴ درصدی پروانه های بهره برداری معدن دراستان مرکزی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷
اجرای ۵۴ پروژه با اشتغالزایی ۳۰ هزار شغل در ۴ سال آینده توسط ایدرو – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷

ایجاد شبکه مارینا؛ با دو هدف توسعه گردشگری دریایی و سفر دریایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین چراغی در مراسم مسابقه شطرنج، یادواره شهدای نفتکش سانچی که در پایانه مسافربری دریایی این اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ماموریت های سازمان بنادر در کنار تکالیف تجاری، بحث توسعه گردشگری دریایی و سفرهای دریایی است.

 

وی با اشاره به نقش اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی و برنامه های پیش رو در سال ۹۷، خاطرنشان کرد: دریای خزر ظرفیت های فوق العاده ای دارد لذا در اداره کل بنادر و دریانوردی استان به دنبال ایجاد سایت گردشگری تحت عنوان «مارینا» هستیم که در طول سواحل استان بنادر آستارا، انزلی، کیاشهر و چمخاله را به هم متصل می کند.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان اضافه کرد: این حلقه های مارینا در نهایت به شبکه ای از ماریناها تبدیل می شود و تردد و انتقال مسافر بین این شبکه اتفاق می افتد و تا بنادر نوشهر، فریدون کنار و امیرآباد در استان مازندران امتداد می یابد.

 

چراغی تاکید کرد: بی تردید با تکمیل این شبکه می توانیم در طول سواحل خزر شبکه مارینا را با دو هدف توسعه گردشگری دریایی و سفر دریایی و انتقال بخشی از حمل و نقل جاده ای به دریایی فعال سازیم که در اقتصاد کلان کشور تاثیرگذار خواهد بود.

 

در پایان این دوره از مسابقات احسان قائم مقامی، استاد بزرگ شطرنج کشورمان توانست در ۱۰۰دیدار و نزدیک به ۱۲ ساعت به دو تساوی و ۹۸ پیروزی دست پیدا کند.مطلب ایجاد شبکه مارینا؛ با دو هدف توسعه گردشگری دریایی و سفر دریایی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *