از تمامی ابتکارات و ابزارهای مدرن برای معرفی وظایف و اقدامات سازمان بنادر به عنوان مرجع حاکمیتی دریایی کشور استفاده شود/ وظایف واختیارات قانونی روابط عمومی ها در ستاد و بنادر متمرکز شود/ روابط عمومی ها؛ نماد اعتماد، اعتقاد، علاقه و وفاداری سازمان باشند و آن را نهادینه کنند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷
پیشتازان تولیدات صنعتی جهان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷

از ۱۳ بار حضور وزیر در کمیسیون‌ها تا ملاقات حضوری با ۱۰۰ نماینده مجلس – مجله خبری اقتصاد پیشرو


از 13 بار حضور وزیر در کمیسیون‌ها تا ملاقات حضوری با 100 نماینده مجلس

وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابتدای دولت دوازدهم تا پایان سال ۱۳۹۶، ۱۳ بار در کمیسیون‌های مجلس حضور یافت.

به گزارش شاتا، از ابتدای دولت دوازدهم تعداد روزهای حضور محمد شریعتمداری در کمیسیون های تخصصی ۱۱ روز و ۱۲ جلسه بوده است و این در حالی است که در سایر کمیسیون‌ها ۲ روز و ۲ جلسه حضور یافته است.

همچنین با یکبار حضور در صحن علنی مجلس و ۲ روز حضور در هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی تعامل بسیار خوبی را با نمایندگان مردم در مجلس برقرار کرد.

به منظور تبادل اطلاعات و بررسی مشکلات و نواقص، شریعتمداری در ۷ جلسه پذیرای نمایندگان و فراکسیون‌ها و مجامع استانی در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت بود.

این جلسات شامل ۵ نشست تخصصی با فراکسیون، یک نشست با کمیسیون و یک نشست با مجامع استانی بود.

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابتدای دولت دوازدهم تا پایان سال ، با یکصد و هفت نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ملاقات حضوری داشته است.

اخبار مرتبطمطلب از ۱۳ بار حضور وزیر در کمیسیون‌ها تا ملاقات حضوری با ۱۰۰ نماینده مجلس برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *