باید دست هنرمند کارگر ایرانی را بوسید – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
ابلاغ مقررات گمرک برای مدیریت ارز واردات و مناطق آزاد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی ۵۹۶۰ نفر در آذربایجان شرقی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


 بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی 5960 نفر در آذربایجان شرقی

همزمان با سفر فردای رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تحارت به استان اذربایجان شرقی آیین بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با مجموع اشتغال ۵ هزار و ۹۶۰ نفر در این استان انجام می شود.

به گزارش شاتا، میزان سرمایه گذاری این طرح ها ۲۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال است که در ۲ طرح آن سرمایه گذار خارجی مشارکت دارد. در این سفر یک شهرک صنعتی خصوصی در شهرستان شبستر به مساحت ۱۲۴ هکتار زمین صنعتی و با سرمایه گذاری یک هزار و ۶۲میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد . آهنگری تراکتور سازی تولید کننده قالبهای دایکاست وریژه و فولاد ظفر دو طرح است که به صورت ویدیو کنفرانس بهره برداری می شوند. واحدهای معدنی زرکاوان ارس باران،آسیا پک، پارلا منسوجات تبریز، و واحدهای تولید بستنی،خوراک دام و طیور و مایع پاستوریزه تخم مرغ شیرین عسل نیز به صورت همزمان مورد بهره برداری واقع می شوند. همچنین واحدهای روغن کشی روغنهای خاص،تولید پلاستیک، کیک توپی، کروسان و نان صنعتی یخ زده، تولید پنیر، کیک بستنی،انواع آبمیوه تتراپک و عرق گیری نیز طرح های صنعتی آماده کلنگ زنی هستند.

اخبار مرتبطمطلب بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی ۵۹۶۰ نفر در آذربایجان شرقی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *