باید دست هنرمند کارگر ایرانی را بوسید – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
ابلاغ مقررات گمرک برای مدیریت ارز واردات و مناطق آزاد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی ۵۹۶۰ نفر در آذربایجان شرقی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


 بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی 5960 نفر در آذربایجان شرقی

همزمان با سفر فردای رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تحارت به استان اذربایجان شرقی آیین بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با مجموع اشتغال ۵ هزار و ۹۶۰ نفر در این استان انجام می شود.

به گزارش شاتا، میزان سرمایه گذاری این طرح ها ۲۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال است که در ۲ طرح آن سرمایه گذار خارجی مشارکت دارد. در این سفر یک شهرک صنعتی خصوصی در شهرستان شبستر به مساحت ۱۲۴ هکتار زمین صنعتی و با سرمایه گذاری یک هزار و ۶۲میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد . آهنگری تراکتور سازی تولید کننده قالبهای دایکاست وریژه و فولاد ظفر دو طرح است که به صورت ویدیو کنفرانس بهره برداری می شوند. واحدهای معدنی زرکاوان ارس باران،آسیا پک، پارلا منسوجات تبریز، و واحدهای تولید بستنی،خوراک دام و طیور و مایع پاستوریزه تخم مرغ شیرین عسل نیز به صورت همزمان مورد بهره برداری واقع می شوند. همچنین واحدهای روغن کشی روغنهای خاص،تولید پلاستیک، کیک توپی، کروسان و نان صنعتی یخ زده، تولید پنیر، کیک بستنی،انواع آبمیوه تتراپک و عرق گیری نیز طرح های صنعتی آماده کلنگ زنی هستند.

اخبار مرتبطمطلب بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی ۵۹۶۰ نفر در آذربایجان شرقی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend