واریز سود سهام عدالت مشمولانی که با تاخیر شماره شبا بانکی خود را داده اند آغاز شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷
آماده هر گونه همکاری و کمک به سازمان بنادر و دریانوردی هستیم/ حمایت از بنادر در دستور کار فراکسیون دریایی / سازمان بنادر؛ باید مشمول قانون رفع موانع تولید شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷

امسال ۱۰ پروژه صنعتی در خوزستان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از بهره برداری ده پروژه صنعتی و تولیدی با اشتغالزایی حدود یک هزار و ۸۰۰ نفر در سال ۹۷ در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش شاتا، سید نوراله حسن زاده با اعلام این خبر، افزود : حجم سرمایه گذاری این پروژه ها ۱۰۹ هزار و ۴۸۹ میلیون ریال است.

وی تصریح کرد: تاکنون ۶۷ هزار و ۸۲۰ میلیون ریال در این پروژه ها سرمایه گذاری شده است که حدود ۴۱ هزار و ۶۶۹ میلیون ریال از سرمایه گذاری های آنها باقی مانده است.

حسن زاده گفت: پروژه های البرز نئوپان جنوب ، نوین چوب خوزستان و فرآوری املاح نگین دریایی در اهواز، برشین کیمیا کلر در شهرستان شوشتر، فولاد پارس هفت تپه در شهرستان شوش، کشت و صنعت گلوکزان کرخه خوزستان در اندیمشک، فاز دوم مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول، شرکت پالایش بیدبلند خلیج فارس در شهرستان بهبهان و پتروکیمیای ابن سینا در شهرستان ماهشهر از جمله پروژه هایی است که امسال به بهره برداری خواهند رسید.مطلب امسال ۱۰ پروژه صنعتی در خوزستان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *