صدور ۱۲۹ جواز تاسیس صنعتی در سال ۹۶ در کهگیلویه وبویر احمد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷
افزایش ۱۵ درصدی صادرات غیرنفتی در سال ۹۶ / افزایش ۲۰ درصدی صادرات غیرنفتی اذربایجان شرقی در سال ۹۶/ایجاد اشتغال برای ۵۹۶۰ نفر با افتتاح یا اغاز عملیات احرایی ۱۶ طرح در اذربایجان شرقی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷

مهار آتش سوزی در یکی از بزرگترین بنادر صیادی کشور – مجله خبری اقتصاد پیشرو


 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی درباره  عملیات مهار آتش در بندر دیر، اظهار داشت: شناور دچار آتش سوزی شده در بندر دیر توسط شناور آتشخوار اداره بندر دیر به بیرون از حوضچه اسکله منتقل و با همکاری شناور ناجی عملیات اطفاء حریق آن در کوتاه ترین زمان ممکن با موفقیت انجام شد.

 

وی بیان کرد: با توجه به جداسازی و خروج به موقع شناور یادشده از حوضچه با وجود باد شدید از سرایت آتش به سایر شناورها جلوگیری شد.

 

اسعدی ادامه داد: در این حادثه، آتش سوزی به گونه ای بود که در صورت اضافه نشدن یک فروند شناور آتشخوار به شناورهای خدماتی بندر دیر احتمال گسترده تر شدن دامنه آتش وجود داشت. 

                 

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: در فروردین امسال بندر دیر همراه با بندر کنگان به شناور چندمنظوره آتشخوار تجهیز شدند که مهار این آتش سوزی به نوعی اولین محک شناور بکار گرفته شده در بندر دیر است. 

        

وی تاکید کرد: انتظار می رود مالکان شناورها با توجه به رعایت موارد ایمنی و تجهیز شناورهای خود به سیستم اطفاء حریق خسارت احتمالی ناشی از حریق را در زمان بروز چنین حوادث مشابهی به حداقل برسانند.

 

بندر دیر در استان بوشهر، مرکز شهرستان دیر  به عنوان بزرگ ترین بندر صیادی کشور شناخته میمطلب مهار آتش سوزی در یکی از بزرگترین بنادر صیادی کشور برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *