سازمان بنادر برنامه های خوبی برای توسعه گردشگری دریایی تدوین کرده است / استان مازندران؛ می تواند قطب سفرهای دریایی کشور شود/ گردشگری دریایی؛ باعث ثبات اقتصادی می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷
برون‌گرایی و بازار یک تریلیون دلاری همسایگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷

تشکیل جلسه ویژه بررسی مشکلات تولیدکنندگان و اصناف بازار کفش تبریز – مجله خبری اقتصاد پیشرو


تشکیل جلسه ویژه بررسی مشکلات تولیدکنندگان و اصناف بازار کفش تبریز

وزیر صنعت،معدن و تجارت از برگزاری جلسه ویژه ای در اسرع وقت برای رسیدگی به مشکلات پیش روی تولید کنندگان و فعالان حوزه کفش تبریز خبر داد.

به گزارش شاتا ،محمد شریعتمداری پیرو بازدید رییس جمهور از بازار کفش تبریز و گفت و گو با تولیدکنندگان با اعلام این خبر ،افزود: کمک به بهبود وضعیت تولید کفش در این استان از اهداف مهم برگزاری این جلسه است.

وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به اهتمام ویژه رییس جمهور به کالای ایرانی و تولید کنندگان گفت: لازم می دانم از حضور رییس جمهور در بازار کفش تبریز و توجه به مشکلات تولیدکنندگان که مایه دلگرمی آنها شده است، تشکر نمایم.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال،تصریح کرد: در این جلسه نه تنها راهکارهای رفع مشکلات تولیدکنندگان تصمیم گیری می شود بلکه برای پاسخ به انتظار دکتر روحانی جهت تبدیل شدن کفش تبریز به یک برند جهانی تلاش نموده و بهبود فضای کسب و کار را در این راستا دنبال خواهیم کرد.

گفتنی است وزیر صنعت،معدن و تجارت در جریان سفر رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید به آذربایجان شرقی سفر کرد.

در این سفر ۱۶ طرح با مجموع اشتغال ۵ هزار و ۹۶۰ نفر و میزان سرمایه گذاری ۲۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

اخبار مرتبطمطلب تشکیل جلسه ویژه بررسی مشکلات تولیدکنندگان و اصناف بازار کفش تبریز برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *