رتبه اول خراسان رضوی در سرمایه گذاری صنعتی کشور/ تحقق ۳۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صنعتی سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷
سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به اقلیم کردستان عراق – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷

راه اندازی نخستین سامانه جامع دریانوردان کشور در بندر شهید رجایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، اسماعیل مکی زاده؛ سرپرست معاونت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان  گفت:بندر شهید رجایی به عنوان نخستین بندر کشورر محسوب می شود که اقدام به راه اندازی سامانه جامع دریانوردان کرده است.

 

وی افزود: دریانوردان می توانند با مراجعه به این سامانه ضمن دسترسی به درگاه جامع خدمات الکترونیکی، تمامی امور مربوط به آزمون ها و صدور اسناد دریانوردی شامل ثبت نام اینترنتی، دریافت نتایج، درخواست اینترنتی صدور گواهینامه ها و شناسنامه دریانوردی و پیگیری آن اقدام کرده و یا اطلاعات و اخبار لازم را از این مسیر، دریافت کنند.

 

سرپرست معاونت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در ادامه خاطرنشان کرد: با بهره برداری از سامانه جامع دریانوردان، بستر یکپارچه و جامع ارائه خدمات اینترنتی به متقاضیان خدمات آزمون و صدور اسناد دریانوردی توسعه یافته است.

 

مکی زاده تصریح کرد: از جمله مزایای راه اندازی این سامانه  حذف رفت و آمدهای غیر ضروری از مناطق دور و نزدیک و رفع محدودیت های زمانی و مکانی برای انتخاب یکی از مراکز هفت گانه آزمون و صدور اسناد دریانوردان کشور جهت دریافت خدمات مورد نیاز است.

 

وی گفت: دریانوردان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بندر شهید رجایی به آدرس اینترنتی Shahidrajaeeport.pmo.ir از خدمات ارائه شده در سامانه جامع دریانوردان بهره مند شوند.مطلب راه اندازی نخستین سامانه جامع دریانوردان کشور در بندر شهید رجایی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *