اقدامات سازمان خصوصی سازی در راستای امور مربوط به امر به معروف و نهی از منکر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس «بندر و دریا» اعلام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

تا پایان سال ۹۷ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


تا پایان سال 97 بیش از 6 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: امسال تا پایان سال ۹۷ افتتاح بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه را شاهد خواهیم بود.

به گزارش شاتا،مهدی حسینی نژاد در چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمانهای صنعت،معدن و تجارت استانها با تشریح وضعیت صنعتی معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: ایجاد ارتباط بین واحدهای کوچک و صنایع بزرگ برای رونق فعالیت واحدهای کوچک و تأمین نیازهای واحدهای بزرگ از اولویت‌هایی است که در استان کرمان دنبال می‌کنیم.

وی با تقدیر از اقدامات استاندار کرمان برای توسعه و رونق واحدهای صنعتی و معدنی و تقسیم استان کرمان به ۸ قسمت همراه با معین‌های اقتصادی افزود: سال گذشته افتتاح بالغ‌بر ۱۰ هزار میلیارد تومان را در استان کرمان شاهد بودیم و حرکت خوبی رقم خورده است و از همین ابتدای سال تا پایان سال ۹۷ افتتاح بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه را شاهد خواهیم بود.

حسینی نژاد با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» تصریح کرد: با فروش محصولات واحدهای کوچک به واحدهای صنعتی بزرگ به دنبال رونق تولید در استان کرمان هستیم.

وی یادآور شد: ایجاد کاداستر صنفی یکی از اقدامات انجام‌شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان کرمان هست که اکنون به‌صورت پایلوت در شهر زرند در حال انجام است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: زمانی که این‌همه کار از سوی دولت در حال انجام است و رقم‌های بزرگ افتتاح را مشاهده می‌کنیم آن‌وقت نقش روابط عمومی‌ها و مسئولیت آنان را باید در این اطلاع‌رسانی به مردم ببینیم.

اخبار مرتبطمطلب تا پایان سال ۹۷ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend