بلوک ۷۸ درصدی حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس واگذار می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷
سازمان بنادر در جهت افزایش رقابت پذیری بنادر ایران است / کشورهای ساحلی دریای خزر؛ فضای افزایش تجارت دریایی را فراهم کنند/ برنامه ریزی برای رونق ظرفیت های خالی بنادر شمالی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷

تا پایان سال ۹۷ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


تا پایان سال 97 بیش از 6 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: امسال تا پایان سال ۹۷ افتتاح بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه را شاهد خواهیم بود.

به گزارش شاتا،مهدی حسینی نژاد در چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمانهای صنعت،معدن و تجارت استانها با تشریح وضعیت صنعتی معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: ایجاد ارتباط بین واحدهای کوچک و صنایع بزرگ برای رونق فعالیت واحدهای کوچک و تأمین نیازهای واحدهای بزرگ از اولویت‌هایی است که در استان کرمان دنبال می‌کنیم.

وی با تقدیر از اقدامات استاندار کرمان برای توسعه و رونق واحدهای صنعتی و معدنی و تقسیم استان کرمان به ۸ قسمت همراه با معین‌های اقتصادی افزود: سال گذشته افتتاح بالغ‌بر ۱۰ هزار میلیارد تومان را در استان کرمان شاهد بودیم و حرکت خوبی رقم خورده است و از همین ابتدای سال تا پایان سال ۹۷ افتتاح بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه را شاهد خواهیم بود.

حسینی نژاد با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» تصریح کرد: با فروش محصولات واحدهای کوچک به واحدهای صنعتی بزرگ به دنبال رونق تولید در استان کرمان هستیم.

وی یادآور شد: ایجاد کاداستر صنفی یکی از اقدامات انجام‌شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان کرمان هست که اکنون به‌صورت پایلوت در شهر زرند در حال انجام است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: زمانی که این‌همه کار از سوی دولت در حال انجام است و رقم‌های بزرگ افتتاح را مشاهده می‌کنیم آن‌وقت نقش روابط عمومی‌ها و مسئولیت آنان را باید در این اطلاع‌رسانی به مردم ببینیم.

اخبار مرتبطمطلب تا پایان سال ۹۷ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان به بهره برداری می رسد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *