موزه‌های کشور در رسانه ملی معرفی شود/ معرفی میراث‌فرهنگی باید از کودکان شروع شود > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
روابط عمومی ها تحلیل و تولید محتوا را در اولویت قرار دهند / با راه اندازی سامانه جامع اطلاع رسانی ارتباط بر خط با جامعه روزنامه نگاران برقرار می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

قرائت پیام دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک – مجله خبری اقتصاد پیشرو


قرائت پیام دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک

پیام دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک صبح امروز قرائت شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، پیام فیلیپ شپارد، دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک صبح امروز توسط سید جعفر سبحانی، مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی و از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی کشور قرائت شد.
متن این پیام بدین شرح است:
به عنوان دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی، به ایران برای برگزاری سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک که محورهای جذابی از شبکه و رسانه های اجتماعی دارد، تبریک می گویم.
روابط عمومی، ایفاگر نقشی کلیدی در کلیه جنبه های ارتباطات فردی، میان فردی، اجتماعی و سازمانی است.
روابط عمومی امروز، حرفه ای ارزشمند و قابل احترام است.
هر همایش روابط عمومی که در سال جاری برگزار می شود لازم است متوجه چالش مهمی که همه ما در روابط عمومی با آنرویارو هستیم، باشد: چالش ‌« اخبار جعلی » و مفهوم بسیار ناخوشایند « حقایق جایگزین ».
حقیقت و روابط عمومی در هم تنیده اند. منشور انجمن بین المللی روابط عمومی هنگامی که به « جریان آزاد اطلاعات » و « نیاز به درستی » می پردازد، درباره این موضوع هیچ ابهامی را برجا نگذاشته است. ما در ایپرا، عمیقاً به این موضوع که « درستی و حقیقت، در دی ان ای ما قرار دارند »، باور داشته و برای آن اهمیت فراوان قائلیم.
ما، نمی توانیم در حمایت از علم و آگاهی ، حقیقت و مطبوعات مستقل، صدایی رسا نداشته باشیم. شبکه ها و رسانه های اجتماعی هر چه باشند، هرگز خانه ی حقایق جایگزین نیستند.
آرزوی ما این است که همه شرکت کنندگان در این رویداد مهم، از مجموعه مباحث عالی، فاخر و دشوار آن بهره مند شوند.
 مطلب قرائت پیام دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *