دریافت حکم مرمت برای تمام ارگان‌های دولتی و مالکان خصوصی ضروری است > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
در ۳ سال آینده ۳ کارخانه تولید زنجیره فولاد در استان کردستان به اتمام می‌رسد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

امور حقوقی و اداری مربوط به سهام عدالت و سود مشمولان متوفی در حال انجام است – مجله خبری اقتصاد پیشرو


امور حقوقی و اداری مربوط به سهام عدالت و سود مشمولان متوفی در حال انجام است

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری در این زمینه هستیم و تدارک های لازم در خصوص نرم افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی در خصوص سهام عدالت متوفیان گفت: تعیین تکلیف این دسته از مشمولان موضوعی زمانبر و پیچیده به لحاظ حقوقی و اداری است که البته بررسی و اقدامات لازم در این زمینه در سازمان خصوصی‌سازی در حال انجام است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: به عنوان مثال کلیت موضوع از این قرار است تا اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث تقسیم شود، حالا اگر یکی از وراث هم فوت کرده باشد این موضوع پیچیده‌تر می‌شود.
وی اضافه کرد: بر این اساس همان گونه که اشاره شد در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری در این زمینه هستیم و تدارک های لازم در خصوص نرم افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا در چند ماه آینده پس از فراهم آمدن زیرساختهای لازم، اطلاع رسانی مناسبی در خصوص نحوه تقسیم اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث و همچنین مدارک مورد نیاز انجام دهیم.مطلب امور حقوقی و اداری مربوط به سهام عدالت و سود مشمولان متوفی در حال انجام است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *