موانع صاحبان کالا در حوزه تجارت بین ایران و آذربایجان رفع می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قطر پس از ۱۳ سال – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان منابع برای جوایز صادراتی پیش بینی شده است – مجله خبری اقتصاد پیشرو


   یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان منابع برای جوایز صادراتی پیش بینی شده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای جوایز صادراتی یک هزار و ۳۰۰ میلبارد تومان منابع در برنامه امسال پیش بینی شده است.

به گزارش شاتا، محمد شریعتمداری در نشست تخصصی پوشاک و نساجی در اتاق اصناف مشهد با بیان این مطلب، افزود: کارگروه راهبردی نساجی مشکلات خاص نساجی و پوشاک خراسان رضوی که مربوط به وزارتخانه است را جمع بندی و برای تصمیگیری ابلاغ کند.

وی ادامه داد: در این کارگروه مواردی که مربوط به دولت است برای طرح در جلسات هیات دولت جمع بندی شود و کارگروه مواردی را که نیاز به اصلاح یا وضع قوانین دارد نیز مشخص کند.

شریعتمداری با بیان اینکه برای جوایز صادراتی یک هزار و ۳۰۰ میلبارد تومان منابع در برنامه امسال پیش بینی شده است، گفت: از مجلس و دولت خواستیم منابعی برای وصول طلب های گذشته که حدود ۴۰۰ میلیارد تومان است جداگانه اختصاص دهد.

وی تصریح کرد: تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری با نرخ ۶ درصد برای نوسازی و بهسازی واحدهای صنعتی و تولیدی شهرهای زیر ده هزار نفر داریم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه یادآور شد: برای حل مسایل و مشکلات پوشاک و نساجی خراسان رضوی از تجربه تبریز و آذربایجان شرقی( که یکی از مراکز کیف و کفش کشور است)، استفاده می کنیم.

شریعتمداری با اشاره به اینکه استراتژی نساجی پیشرفت به سمت جلو است، گفت: صنعت کیف وکفش فارغ از مسایل زیست محیطی مانند کمبود منابع آبی، در دل مراکز جمعیتی می تواند ادامه پیدا کند.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت داشتن استراتژی، افزود: باید از ابتدا تا آخر خط تولید را در یک برنامه مدون جامع به جلو ببریم.

اخبار مرتبطمطلب یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان منابع برای جوایز صادراتی پیش بینی شده است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *