روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات مبارک باد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷
واردات ۹۰۰ مگاوات برق در تابستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷

سال گذشته ۱۲۴ هزار شغل در خراسان رضوی ایجاد شد/ دولت همواره از سرمایه گذاران دلسوز و متعهد حمایت خواهد کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال گذشته ۱۲۴ هزار شغل در خراسان رضوی ایجاد شده است.

به گزارش شاتا، محمد شریعتمداری پس از بهره برداری از شرکت فلوت کاوه کاویان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگاران، با بیان این مطلب افزود: از این میزان شغل به وجود آمده نمی توانیم ابراز رضایت کامل کنیم و تلاش مان باید.

وی با بیان اینکه باید با تکیه بر مفاهیم عالی سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی از کالای ایرانی حمایت کنیم افزود: یکی از بارزترین نشانه های حمایت از کالای ایرانی، حمایت از سرمایه گذاران متدین و سخت کوش ایرانی است که باید در سال ۹۷ توجه ویژه داشته باشیم تا شاهد رویش واحدهای صنعتی متعدد دیگری باشیم.

شریعتمداری گفت: سرمایه گذاران باید بدانند که نظام و دولت با تمام توان از آنها حمایت می کنند تا بتوانند کارافرینی و تولید کنند و سطح رفاه مردم را بالا ببرند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: رشد متعالی مادی ومعنوی درگرو فعالیت های مهم تولیدی و صنعتی کشور است و بسیار خوشحالیم در این استان شاهد همچنین رشدی هستیم.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه فریمان، سرخس، رضویه و احمد آباد به یکی از قطب های صتعتی ایران و در خراسان به دومین قطب صنعتی تبدیل می شود، اضافه کرد : یاد و خاطره شهید مطهری که در محراب دانشگاه به شهادت رسید و خون مطهرش باعث بالندگی کشور در سالیان طولانی شده و تعلیم و تربیت به نام او مفتخر است را گرامی می دارم.مطلب سال گذشته ۱۲۴ هزار شغل در خراسان رضوی ایجاد شد/ دولت همواره از سرمایه گذاران دلسوز و متعهد حمایت خواهد کرد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *