آخرین خبرها از لایحه آزادسازی سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
چهارمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی پایان یافت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

رسیدگی به مشکلات ۴۶۳ واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل استان قزوین – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال ۹۶ برای مشکلات ۴۶۳ واحد تولیدی و صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین مطرح و تصمیم گیری شد.

به گزارش شاتا، علی پرزحمت در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: در مجموع ۹۹۱ مصوبه داشتیم که از این مصوبات ۵۹ درصد مربوط به بانک ، ۱۳ درصد مربوط به اداره امور مالیاتی ، ۱۰ درصد مربوط به تامین اجتماعی و ۱۸ درصد مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی است.

وی تصریح کرد: تاکنون ۵۴ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۹۷ انجام شده است و ۴۵ درصد مصوبات در دست اقدام است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال ۹۶ و سه ماهه نخست سال ۹۷ ارایه کرد.

در ادامه جلسه به مشکلات ۴ واحد در بخش‌های صنعتی، تولیدی و معدنی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در این کارگروه گرفته شد.مطلب رسیدگی به مشکلات ۴۶۳ واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل استان قزوین برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend