آخرین خبرها از لایحه آزادسازی سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
چهارمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی پایان یافت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

رسیدگی به مشکلات ۴۶۳ واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل استان قزوین – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال ۹۶ برای مشکلات ۴۶۳ واحد تولیدی و صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین مطرح و تصمیم گیری شد.

به گزارش شاتا، علی پرزحمت در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: در مجموع ۹۹۱ مصوبه داشتیم که از این مصوبات ۵۹ درصد مربوط به بانک ، ۱۳ درصد مربوط به اداره امور مالیاتی ، ۱۰ درصد مربوط به تامین اجتماعی و ۱۸ درصد مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی است.

وی تصریح کرد: تاکنون ۵۴ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۹۷ انجام شده است و ۴۵ درصد مصوبات در دست اقدام است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال ۹۶ و سه ماهه نخست سال ۹۷ ارایه کرد.

در ادامه جلسه به مشکلات ۴ واحد در بخش‌های صنعتی، تولیدی و معدنی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در این کارگروه گرفته شد.مطلب رسیدگی به مشکلات ۴۶۳ واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل استان قزوین برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *