ضرورت تامین اعتبار برای تکمیل مطالعات اکتشافی/ ایجاد آزمایشگاه زمین شناسی در کردستان ضروری است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۱, ۱۳۹۷
دستور ویژه برای ذخیره‌سازی کالاهای اساسی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۱, ۱۳۹۷

استاندار مازندران:سرمایه گذاری گسترده در بنادر شمالی ایران/ ایجاد خط هوایی برای گردشگران دریایی در استان مازندران – مجله خبری اقتصاد پیشرو


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد اسلامی در همایش توسعه صادرات از مسیر دریای خزر، افزود: دریا  فرصت مغتنم و گران بها برای ملت ایران و همه کشور های پیرامون خزر است که متاسفانه به نحو مطلوبی مورد استفاده قرار نگرفته است.

وی تصریح کرد: صلح، ثبات و امنیت از عوامل تعیین کننده در دنیای تجارت محسوب می شود، و از آنجا که ایران چنین ویژگی دارد می تواند با کشورهای همسایه روابط تجاری خوبی برقرار کند.

اسلامی گفت: دسترسی به اقیانوس هند در جنوب ، ضرورت فعال سازی کریدور شمال – جنوب را بیش از پیش می کند.

استاندار مازنداران گفت و گو های دو روزه در همایش توسعه صادرات در خزر را بر اتخاذ تصمیمات جدید جهت توسعه روابط و دست یابی به همزیستی مسالمت آمیز پایدار بین کشور  موثر دانست.

وی با اشاره به اهمیت حمل و نقل دریایی به عنوان سرفصل دیگری از همکاری تجاری، از انجام سرمایه گذاری های گسترده در بنادر شمالی ایران به ویژه در زیرساخت های بندر امیرآباد خبر داد و گفت: یک خط هوایی اختصاصی در مازندران جهت جابجایی گردشگران و مسافران دریای خزر ایجاد می شود.

استاندار مازندران توسعه صنایع دریایی را به عنوان سرفصل تنوع بخشی در صادرات خزر اعلام کرد که می تواند بر کارآفرینی و اشتعال مولد در کشور بسیار موثر باشد.

وی همچنین محصولات باغی، صنایع پروتئینی و محصولات کشاورزی در مازندران را سرفصل دیگر توسعه صادرات از خزر قلمداد کرد و بندر امیر آباد را از این حیث بسیار مناسب دانست.مطلب استاندار مازندران:سرمایه گذاری گسترده در بنادر شمالی ایران/ ایجاد خط هوایی برای گردشگران دریایی در استان مازندران برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *