سازمان خصوصی سازی بلوک ۷٫۲۶ درصدی فولاد خوزستان به زودی روی میز فروش می برد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۷
آغاز عملیات تخلیه بزرگترین کشتی در بندر چابهار/ اولین محموله ذرت وارد بندر شهید بهشتی شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۷

تفویض اختیار بسیاری از وظایف اجرائی به تشکل های تخصصی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در جریان دیدار با اعضای هیات رئیسه خانه معدن و سازمان نظام مهندسی معدن گفت:تفویض اختیارات سازمان در بخش های صنعت ، معدن و تجارت از سیاست های اصلی سازمان بوده و تشکل ها باید پیشرو در اخذ اختیارات باشند

به گزارش شاتا،فغفوری افزود: در طی سالهای اخیر بسیاری از وظایف اجرائی به تشکل های تخصصی واگذار شده و تلاش داریم تنها وظایف نظارتی و حاکمیتی در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان گیرد .

وی از توصیه مقام عالی وزارت صنعت،معدن و تجارت به برون سپاری و استفاده از طرفیت دانشگاهیان خبر دادوگفت: باید در مسیری حرکت کنیم تا کار مردم توسط خود آنان که در قالب تشکل های تخصصی شکل گرفته انجام شود که با اینکار ، قطعا نتیجه کار مثبت و ملموس خواهد بود.

این مقام مسئول بر عدم آشنائی آحاد مردم و مسئولین از مزایا و منافع فعالیت های معدنی تاکیدکرد و گفت: آثار مثبت فعالیت معدنکاران باید از طریق تشکل ها به مردم منتقل شود .

فغفوری از تمرکز سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بر روی فعالیت های اکتشافی در طی ماههای آتی خبر داد .مطلب تفویض اختیار بسیاری از وظایف اجرائی به تشکل های تخصصی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *