اشتغال ۶ هزار و ۵۰۰ قالیباف درسیستان و بلوچستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۷, ۱۳۹۷
آرایش جدید سه سازمان کلیدی «صمت» – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۸, ۱۳۹۷

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان خادم نمونه صادراتی تقدیر شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
طی مراسمی، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان خادم نمونه صادراتی این استان معرفی شد و مدیران بنادر شهید باهنر، لنگه، تیاب و جاسک نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ،همایش گرامیداشت روز ملی صادرات در استان هرمزگان با شعار “صادرات، تجلی حمایت از کالای ایرانی” در راستای ترویج فرهنگ صادرات در میان مردم و ارج نهادن به تلاش صادرکنندگان در سالن همایش های حوزه علمیه خواهران در بندرعباس برگزار شد.

در این همایش که استاندار هرمزگان، معاون آموزش و پژوهش وزارت صمت و نمایندگان مرکز استان در مجلس نیز حضور داشتند، اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان یکی از دستگاه های تاثیر گذار در زمینه حمایت از صادرات مورد تقدیر قرار گرفت. بر همین اساس، “اله مراد عفیفی پور” مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان لوح تقدیر خود را از دستان نماینده عالی دولت در استان دریافت کرد.

همچنین مدیران بنادر شهید باهنر، بندر لنگه، جاسک و تیاب نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخشی از متن این لوح تقدیر که به امضای “فریدون همتی” استاندار و رییس کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان رسیده، چنین آمده است: «حضور موثر در بازارهای بین المللی به منظور دستیابی به اهداف کلان صادراتی کشور مرهون عزم راسخ و همت تلاشگرانی است که در جهت اعتلای نام ایران اسلامی در عرصه تولید و صادرات گام برمی دارند. ضمن گرامیداشت روز ملی صادرات انتخاب شایسته شما را به عنوان خادم نمونه صادراتی نشان دهنده تلاش چشمگیر آن مجموعه در جهت حضور موفق در صحنه تجارت خارجی است.»مطلب مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان خادم نمونه صادراتی تقدیر شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *