لوگو سایت

کشف جسد تکه تکه شده در سطل زباله در شهرری/ راز قاتل 20 ساله برملا شد !


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره گفت: در ساعت ۶:۱۰ امروز در پی خبر واصله از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در خصوص پیدایش گونی آغشته به خون در سطل زباله ای در محدوده علائین شهرری، با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم(ع) در محل حاضر شد.

وی عنوان کرد: در بررسی های انجام شده مأموران با تعدادی از اعضای قطعه قطعه شده از بدن مرد میان سال روبرو شدند که مقدار زیادی پودر آویشن روی آن پاشیده شده بود که با هماهنگی های با قاضی کشیک ویژه قتل، تحقیقات تخصصی در راستای کشف دیگر اعضای بدن مقتول و شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: مأموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های تخصصی و رصدهای میدانی در کوچه های اطراف محل کشف جسد، جوان ۲۰ ساله ای را در حال انتقال وسایلی از منزلش به داخل خودروی پراید با چهره پریشان مشاهده کردند که در بررسی انجام شده در بین وسایل پودر آویشن مشاهده می کنند و در نهایت با توجه به اینکه روی جسد کشف شده نیز پودر آویشن ریخته شده بوده به فرد مشکوک می‌شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی منزل فرد مورد بازدید شد، گفت: مأموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی با ورود به منزل آثار خون را در محل مشاهده کردند و در بررسی های بیشتر قطعات دیگر بدن مقتول را داخل یک گونی کشف شد.

سرهنگ جلیلیان خاطرنشان کرد: در تحقیقات متهم به قتل مرد ۴۰ ساله اقرار کرد و بیان داشت چند روز قبل با مقتول در میدان شهرری آشنا شده و مدتی با هم دوست بودند تا اینکه شب حادثه او را به منزلش برده و در خصوص موضوعی با یکدیگر درگیر و با چند ضربه چاقو او رابه قتل رسانده و بدنش را قطعه قطعه کرده است.

وی گفت که پس از پایان تحقیقات اولیه و تشکیل پرونده متهم تحویل مراجعه قضایی شد.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه