لوگو سایت

با ۳۰۰ میلیون در این نقطه تهران خانه ۹۰ متری رهن کنید


  بررسی شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و کل مناطق شهری در مهرماه سال ۱۴۰۲ نشان دهنده رشد یکسان و معادل ۴/۲ درصدی شاخص مزبور نسبت به ماه قبل می‌باشد.

رشد نقطه به نقطه شاخص مزبور در مهرماه سال ۱۴۰۲ در شهر تهران و کل مناطق شهری نسبت به ماه مشابه سال قبل به ترتیب معادل ۵۴/۷ و ۶۰/۸ درصد می‌باشد.

همچنین ارزیابی‌ فایل‌های اجاره خانه در تهران نشان می‌دهد که با بودجه‌ای معادل ۳۰۰ میلیون تومان می‌توان آپارتمان‌هایی با متراژ حدودی بین ۳۰ تا ۷۰ مترمربع به صورت رهن کامل اجاره کرد اما در محله‌هایی همچون کن سولقان این متراژ به ۹۰ متر هم می‌رسد.

اغلب این آپارتمان‌ها سن بنایی بین بالاتر از۵ سال دارند و نمی‌توان چندان امیدوار بود که با این رقم واحدی نوساز با سن بنایی کمتر از ۵ سال اجاره کرد.

به نظر می‌رسد با این میزان نقدینگی در جنوب، شرق و جنوب شرق و جنوب غرب تهران، شانس بیشتری می‌توان برای اجاره یک واحد آپارتمان به صورت رهن کامل داشت.

با این مبلغ می‌توان در محله هنگام واحدی ۷۲ متری و ۳۰ سال ساخت و یا در محله سبلان جنوبی، آپارتمانی ۴۲ متری و ۱۰ سال ساخت به صورت کامل اجاره کرد.

در جیحون نیز، واحدی ۴۸ متری و ۱۷ سال ساخت و در یافت آباد آپارتمانی با ۴۵ مترمربع زیربنا و ۵ سال عمربنا، به همراه آپارتمان، آسانسور و انباری با ۳۰۰ میلیون تومان رهن کامل پیشنهاد شده است. 

VLfvRGJLSIGC

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه