لوگو سایت

زندگی مشترک نوعروس۳۵ ساله فقط ۳۵ روز طول کشید/ با زندگی که دلخواهم نبود خداحافظی می‌کنم!


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران،مرگ وی مشکوک بود و به همین دلیل تیمی از کارآگاهان تجسس پلیس آگاهی تهران راهی محل حادثه شدند.

قربانی زنی ۳۵ساله بود که به همراه شوهرش در طبقه سوم همان ساختمان زندگی می‌کرد. تنها ۳۵روز از ازدواج این زوج می‌گذشت و همسایه‌ها در این مدت مدام صدای دعوا و درگیری آنها را شنیده بودند. آخرین‌بار این زوج ظهر روز حادثه با هم دچار مشاجره شده بودند و همین باعث شده که احتمال جنایت در این پرونده پررنگ شود.

در ادامه تحقیقات اما شواهد و مدارکی به‌دست آمد که بی گناهی تازه داماد را اثبات می‌کرد. نخستین مدرک، کشف دست‌نوشته‌ای از قربانی بود. وی نوشته بود: «از این زندگی خسته شده‌ام؛ ‌این زندگی دلخواهم نبود؛ خداحافظ زندگی.»

این در حالی بود که کارشناسان خط تأیید کردند که دستخط زن جوان است. علاوه بر این دوربین‌های مداربسته مورد بازبینی قرار گرفت که نشان می‌داد ظهر روز حادثه، تازه داماد پس از مشاجره با همسرش خانه را ترک کرده ، به محل کارش رفته، درنهایت از طریق همسایه‌ها در جریان سقوط همسرش قرار گرفته و خودش را به خانه رسانده است.

نکته دیگر این بود که مدیر ساختمان در تحقیقات گفته که ساعتی قبل از حادثه زن جوان برای گرفتن کلید پشت بام نزد وی رفته بود. به این ترتیب مشخص شد که تازه عروس در تصمیمی دردناک به زندگی‌اش پایان داده و فرضیه قتل مردود است.

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه