سامانه اقتصاد پیشرو

 

مشاور شما و همراه در توسعه کسب و کارتان ؛

دغدغه تمامی کسب و کارها:

 •  ارتباط بهتر ، حفظ و توسعه آن با مشتریان
 •  توسعه برند - افزایش بهروری
 •  افزایش سود خالص - کاهش هزینه‎کرد هاست

توسعه و پیش برد اهداف واحد تجاری شما ارتباط مستقیم دارد با فعالیت شما در زمینه‎هایی که ذکر گردید. گسترش بازار کسب و کارتان در بیانی ساده یعنی چگونه خود را معرفی می کنید و پس از طی این مرحله چه تصویری از خود در ذهن مخاطبتان بر جای می گذارید. استانداردهای ارتباط با مشتریان در دنیای امروز مهمترین رکن برند سازی و افزایش سود و تولید است.
فرقی نمی کند شما صاحب یک کسب و کار غیر آنلاین هستید یا در استارت آپ ها و برندهای نوین آنلاین فعالیت می کنید، استفاده از فن‎آوری های نوین ارتباطی، هم اکنون از الزام‎های اساسی ارتباط با مخاطبانتان است.
ارتباط با مشتری باید اصولی و حرفه ای بوده و با برنامه ریزی معین و مدون مشخص گردد. این امر، با در اختیار داشتن مهارت‎های فنی ، تخصصی روزآمد و استفاده درست و بهینه از تکنیک های برندینگ میسر می گردد. اما توسعه برند تجاری شما تنها در برقراری ارتباط با مشتریان محدود نخواهد بود.
مشاورین شما در سامانه اقتصاد پیشرو، آگاه هستند که شما بعنوان صاحبین کسب و کار ممکن است تجربه های موفق و یا ناموفقی در زمینه تجارت الکترونیک داشته و یا در پروژه هایی از این دست شرکت داشته اید. در این صورت، می دانیم که داشتن یک وب سایت/اپ و یا شبکه اجتماعی/پیام‎رسان به تنهایی نمی تواند چالش برندینگ و فروش ما را برطرف سازد. فضای مجازی یک بستر و پلتفرم ارتباطی است. رشد و توسعه در این مسیر با عضو شدن و در اختیار گرفتن ابزار شروع می شود اما لزوما نتیجه مورد نظر را نخواهد داشت.
کارشناسان و همکاران شما در سامانه؛ بر این باورند ارائه تمامی خدمات فنی/طراحی/اجرا و پشتیبانی های لازم ، در صورتی که شما تصویری یکپارچه از برند نداشته باشید. نتیجه حداکثری نخواهد داشت . با استناد به سیاست گذاری مجموعه، ما در سامانه اقتصاد پیشرو بعنوان حامی کسب و کارهای ایرانی با در دسترس گذاشتن کانال‎های مشاوره تخصصی و رایگان و همچنین سنجش معیارهای توسعه ای؛ کسب و کار شما را بررسی و آنالیز می نماییم. سپس با شناخت رقبای داخلی و خارجی شما بستر بازار شما را ارزیابی کرد و با طراحی استراتژی های برندینگ، فروش و یا توسعه کسب و کار در مراحل اجرا تا نتیجه اجرا در کنار شما می مانیم.
شما در فضای مجازی نیاز دارید تا با دانش روز از بسترهای دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، تبلیغات هدفمند، کمپین سازی‎های محتوایی/ فروش و تولید محتوای اختصاصی سود برده و استفاده نمایید.

خدمات سامانه اقتصاد پیشرو در زمینه های :

 •  مشاوره و ارزیابی برند و بازار ،
 •  آنالیز و پژوهش بر ایده/برند،
 • تدوین و پیاده‎سازی استراتژی‎های مارکتینگ و فروش.
 •  و کسب سرمایه گذاری/سرمایه گیری و ارتباط با سرمایه گذاران/سرمایه پذیران تخصصی برای مشترکان سامانه، بصورت همیشگی و یکپارچه در دسترس خواهد بود.

برای ارتباط با سامانه و بهرمندی از خدمات رایگان و تخصصی می توانید از کانال‏های مشاوره ای سامانه در اسرع زمان با ما در ارتباط باشید تا تغییر را در کنار هم تجربه کنیم.

 
 

با عضویت در سایت iitowns.ir شما کاربر این وبسایت محسوب شده و ملزم به رعایت موارد زیر میباشید، چه از امکانات سایت استفاده نمایید یا خیر، و در صورت تخطی از موارد ذیل حساب کاربردی شما مسدود و حذف می گردد:

از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود. از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود، خودداري شود. از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود ممانعت مي‏شود. لينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم و غیرقانونی كسب درآمد بطورکلی (از جمله سیستم های هرمی)، و فيلتر شكن ها تخلف محسوب مي‏گردد در صورتي كه وبسایتی تا 7 روز از مهلت پرداخت هزینه سالیانه‌اش گذشته باشد، دسترسی به سایت برای 1 ماه مسدود و در صورت عدم پرداخت بدهی وبسایت مورد نظر حذف خواهد شد. سوء استفاده از امكانات سايت جهت كسب منافع شخصي خلاف قوانين سايت تلقي مي‏گردد. پيشنهاد ميگردد حتي الامكان در صورت استفاده از منابع در متون با ذكر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوي ديگران، باعث افزايش اعتبار سایت خود شويد. استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت فکری آن متعلق به دیگران است، ممنوع است و در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد. مسئولیت قانونی مطالب سایت متوجه کاربر است و سامانه اقتصاد پیشرو هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت کاربر را نمی‌پذیرد. در صورتی که به هر دلیلی خسارتی از این لحاظ متوجه سامانه اقتصاد پیشرو گردد، شما متعهد به جبران خسارت میباشید. در صورت عدم رعايت ضوابط فوق، سامانه اقتصاد پیشرو مجاز به غيرفعال نمودن سایت متخلف مي‏باشد. استفاده از نام، لوگو و برند سامانه اقتصاد پیشرو بدون اجازه مجاز نمی‌باشد و ممکن است به حذف سایت یا حساب کاربری منجر شود. استفاده غیر مجاز از تکنولوژی سامانه اقتصاد پیشرو و یا سایت ساخته شده با آن بدون پرداخت هزینه اشتراک، پیگرد قانونی دارد. سوء استفاده از سایت‌های سامانه اقتصاد پیشرو جهت لینکدونی مجاز نیست. هرگونه محتوای اسپم و لینک‌های فله‌ای حذف و پیگرد قانونی خواهد شد. سامانه اقتصاد پیشرو این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست. کاربران حق ندارند از محتوایی که از طریق سامانه اقتصاد پیشرو تولید کرده اند در جای دیگری استفاده شخصی نمایند. در صورت وقوع چنین امری، کاربر متعهد میباشد مبلغی معادل ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال از باب جبران خسارت به سامانه اقتصاد پیشرو پرداخت نماید.

حذف اطلاعات

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که سامانه اقتصاد پیشرو این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سوء استفاده کرده باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل... همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است سامانه اقتصاد پیشرو با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.

جبران خسارت بوسیله کاربران شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه اقتصاد پیشرو منوط بر پذیرش قوانین فوق است. استفاده از این سایت به معنی پذیرش این قوانین است.

حریم شخصی کاربران

در صورتی که شما صرفاً سامانه اقتصاد پیشرو را مطالعه می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با وب‌سایت بازدید شده، هیچ گونه اطلاعاتی توسط سرور از شما جمع‌آوری نمی‌گردد. اگر شما در یکی از قسمت‌های سامانه اقتصاد پیشرو مشارکت می‌کنید (مثل نظرها در وبلاگ ما)، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به سامانه اقتصاد پیشرو می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از سامانه اقتصاد پیشرو نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقیماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز است. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.

انتشار اطلاعات در قسمت‌هایی از سامانه اقتصاد پیشرو

در بازدید ساده و معمول از سامانه اقتصاد پیشرو مشخصات شما برای عموم قابل دسترس نیست.

شناسایی کاربر

در صورت ورود با شناسه خود در سامانه اقتصاد پیشرو ، شما بوسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید. این شناسه اسم واقعی شما می باشد که در لحظه‌ی ساختن شناسه کاربری خود انتخاب کرده‌اید . در هر صورت اعم از ورود توسط شناسه کاربری و یا عدم ورود به وب‌سایت، شما بوسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود نیز برای مدیران سامانه اقتصاد پیشرو شناسایی می‌شوید. آدرس آی‌پی یک سری چهارتایی از اعداد است که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به سامانه اقتصاد پیشرو متصل شده‌اید را مشخص می‌کند. بر حسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل ردیابی تا یک سرور، محل تحصیل، محل کار شما یا خانه‌ی شما باشد. در صورت بروز هرگونه خرابکاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، شرکت سپیدبرد مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا است. در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با ما در میان بگذارید.

پیگرد قانونی

مسعولیت قانونی محتویات سایت کاربران بر عهده خودشان است. سامانه اقتصاد پیشرو در صورت درخواست مراجع قانونی ملزم به حذف آن مطالب است. کاموا این موارد را به شما اطلاع خواهد داد. پیگرد‌های قانونی مطالب غیراخلاقی و غیرقانونی متوجه شماست.

کوکی‌ها

در هنگام بازدید از سامانه اقتصاد پیشرو یا وبسایت‌هایی که با سامانه اقتصاد پیشرو ساخته شده اند، یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود را ندارید می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به کاموا امکان‌پذیر نمی‌باشد. کوکی ایجاد شده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد. در هنگامی که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید کوکی‌های بیشتری بوجود می‌آید تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌ی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدید‌های بعدی جلوگیری شود. این امکان تا ۳۰روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رویت باشد بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

کلمه‌ی عبور

کلمه‌ی عبور تنها تضمین کننده‌ی پیوستگی اطلاعات کاربری شما ویرایش ها و یادداشت‌های یک کاربر می‌باشد. ما تمامی کاربران را نسبت به انتخاب کلمه‌ی عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن تشویق می‌کنیم. هیچ شخصی نباید به صورت عمدی بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمه‌ی عبور کاربری خود را برای دیگران افشاء کند.

ورود با شناسه‌ی کاربری (ایمیل)

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بار بازدید شما از سامانه اقتصاد پیشرو ، اطلاعات فراوانی به صورت اتوماتیک از سوی مرورگر اینترنتی شما به سرویس دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس دهندگان قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، یاتشخیص اینکه چه وب‌سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع مرورگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. استفاده از این اطلاعات برای ردیابی کاربران قانونی از اهداف سامانه اقتصاد پیشرو و سایت پشتیبانی آن نمی‌باشد. این گزارشات در ساختن صفحات اطلاعات‌دهی آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد. این گزارشات ممکن است توسط کارشناسان سامانه اقتصاد پیشرو در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که سامانه اقتصاد پیشرو را دچار اختلال می‌سازند مورد استفاده قرارگیرند. آدرسهای آی‌پی استخراج شده‌ی کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرسهای ثبت شده در ویرایشات برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسه‌ی کاربری استفاده می‌کنند، تخریب، اذیت و آزار دیگر کاربران، نقض قوانین داخلی کشور ایران استفاده می‌شوند.

سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارشها

طبق این سیاست سامانه اقتصاد پیشرو ، اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع‌آوری شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی بوسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:

 • در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست اجباری دیگر از طرف مراجع قانونی کشور.
 • بنا به درخواست کاربر صدمه دیده (در صورت اثبات به کارشناسان شرکت).
 • مدیران سامانه اقتصاد پیشرو و نماینده‌ی آنها هنگامی که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء‌استفاده باشد.
 • در صورتی که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های سایت توسط یک روبات تولید شده و سامانه اقتصاد پیشرو برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد.
 • در صورتی که کاربری در وبلاگ‌ها، پشتیبانی و غیره خرابکاری کند و یا بطور مداوم رفتار غیر محترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن منتشر میشود.
 • در جاییکه منطقأ لازم می‌باشد از حقوق، اموال و یا امنیت سامانه اقتصاد پیشرو ، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود.
سیاست سامانه اقتصاد پیشرو اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچگونه شرایطی مگر شرایط ذکر شده در بالا نمی‌دهد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث

به استثنای موارد خاص، تمامی مطالبی که به بخش‌های عمومی سامانه اقتصاد پیشرو اضافه می‌شوند قابل استفاده‌ی دوباره وعمومی می‌باشند. سامانه اقتصاد پیشرو اطلاعات خصوصی شما مانند آدرس ایمیل را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.

امنیت اطلاعات

سامانه اقتصاد پیشرو در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در وبلاگ و سایر بخش‌های عمومی سایت تهیه کرده‌اید هیچگونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

ایمیل

شما می توانید آدرس ایمیل خود را در قسمت پروفایل خود وارد کنید. در صورت تمایل شما، کاربران دیگر وب‌سایت سامانه اقتصاد پیشرو می‌توانند بوسیله‌ی آن برای شما ایمیل ارسال کنند. آدرس ایمیل شما برای آنها قابل رویت نبوده مگر آنکه شما جواب ایمیل آنها را بدهید یا اینکه ایمیل ارسالی برگشت بخورد. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی سامانه اقتصاد پیشرو با کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

خبرنامه

اگر شما در هر یک از قسمت‌های سامانه اقتصاد پیشرو در خبرنامه ثبت نام کنید، ایمیل شما برای ارسال ایمیل‌های گروهی مورد درخواست شما توسط سامانه اقتصاد پیشرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایمیل‌ها مگر در حالتهای بسیار خاص معمولا از لیست حذف نشده و تغییر نمی‌کنند. شما امکان حذف ایمیل خود از لیست را در پایین هریک از خبرنامه‌های ما دارید. فقط کافیست بر روی unsubscribe کلیک کنید.

حذف کردن حساب کاربری

حساب‌های کاربری کاربران سامانه اقتصاد پیشرو بعد از ایجاد شدن فعلا قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری (که ایمیل شماست) فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و سامانه اقتصاد پیشرو هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.