لوگو سایت

سقوط قیمت بیت کوین


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات بازار امروز ارزهای مجازی قیمت بیت کوین حدود ۳ درصد ریخت و با از دست دادن کانال ۵۰ هزار دلاری هم اکنون با قیمت حدود ۴۹ هزار و ۸۰۰ دلار در حال معامله است. قیمت کنونی نسبت به ۷ روز پیش ۱۱.۷ درصد پایین تر است.

با احتساب سقوط قیمت بیت کوین طی معاملات دیروز و امروز ارزش بازار این ارز مجازی به ۹۲۵ میلیارد دلار رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۵۳ میلیون بیت کوین در بازار جهانی با ارزش حدود ۷۶ میلیارد دلار خرید و فروش شده است. تعداد کل بیت کوین های موجود در بازار هم ۱۸ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۷۱۲ عدد برآورد می‌شود.

اتریوم هم به عنوان دومین ارز بازار از نظر کل ارزش امروز ۳.۵ درصد ریخت و حدود ۳۸۰۰ دلار در حال معامله است.

باینانس به عنوان سومین ارز بازار هم ۶.۳ درصد پایین آ‌مد و حدود ۵۸۰ دلار در هر توکن در حال خرید و فروش شدن است. برخلاف سه ارز اول بازار اما داج کوین امروز ۲۲ درصد رشد قیمت داشت و توانست از ۵۰ سنت عبور کند. قیمت این ارز مجازی هم اکنون ۵۴ سنت است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان ۲.۷۶ درصد پایین آمده و به ۲.۲۶ تریلیون دلار رسیده است. در این بازار همچنین از دیروز تا الان ۲۷۳ میلیارد دلار پول جابجا شده است.

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه