لوگو سایت

مدیر عامل باشگاه استقلال: سوت‌ های داور دربی جهت‌ دار بود


به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال بامداد سه شنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: پیش از هر چیز می‌خواهم از برخی نکات پرده برداری کنم. ابتدای ورود به ورزشگاه شاهد تبعیض بودم که برای من جای سوال دارد.

وی ادامه داد: در نشست هماهنگی پیش از بازی به هر تیم تعداد محدودی بلیت اختصاص داده شد. کلا ۲۰ بیلیت به ما دادند اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم دیدیم صدها نفر در ورزشگاه هستند و برای مهمانان ویژه من جا نبود. 

وی اضافه کرد: گلایه دیگر من از کمیته انضباطی است که چرا برای بازی با سپاهان رای ندادند که این اتفاقات در شهرآورد رخ دهد. برای مثال عیسی آل‌کثیر حرکت بسیار زشتی را مقابل نیمکت ما انجام داد.

مددی خاطرنشان کرد: فرشاد فرجی نیز بازیکن ما را خفه کرد اما اگر کمیته انضباطی در مورد بازی با سپاهان رای میداد این اتفاقات رخ نمی‌داد و شاید برخی از بازیکنان پرسپولیس در دربی نبودند. استقلال متضرر شد و به کمیته انضباطی اعتراض داریم.

مدیرعامل استقلال تصریح کرد: چرا برای شهرآورد محمدرضا اکبریان را انتخاب کردند؟ داوری که اوج ناداوری را علیه استقلال پیش از این نشان داده بود؟ فرصت طلایی را برای برتری از ما گرفتند. سر استقلال بریده شد و پنالتی ما نادیده گرفته شد. مستحق شکست نبودیم اما داوری پر اشتباه و سوت‌های جهت دار موجب شد تا تیم ما متضرر شود.

مددی تصریح کرد: در بازی رفت ما تنها ۵ بلیت داشتیم که  من خودم نتوانستم به ورزشگاه بروم و بلیتم را به همکارم دادم اما برای این بازی بیشتر از ۲۵۰ نفر در ورزشگاه بودند در حالی که کلا ما ۵ نفر بودیم. باید عدالت کامل رعایت شود. این موضول جای توجیه ندارد که آن افراد توهین هم به ما می‌کردند.

وی اضافه کرد: به برگزاری بازی با صنعت نفت بعد از بازی با جام حذفی اعتراض داریم. باید بازی با صنعت نفت بعد از بازی با شهر خودرو برگزار شود.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: کارهای اداری در حال انجام است تا مربی ایتالیایی به کادر فنی اضافه شود. او مشاور فنی سرمربی است و مشاور فنی برای تمرینات می‌ آید و قرار نیست که او روی نیمکت بنشیند. او به عنوان مشاور فنی مجیدی فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: من فیلمش را دارم که مدیر تیم فوتبال پرسپولیس حرف رکیکی به زبان آورد که می‌خواستیم به کمیته انضباطی شکایت کنیم. اما فعلا دست نگه داشتیم.

وی در مورد اینکه پزشک استقلال مجوز نشست روی نیمکت را ندارد، اضافه کرد: او پزشک تیم امید بود و او فوق تخصص در یک رشته پزشکی است.​منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه