لوگو سایت

زمستان ارزهای دیجتالی رسید/ پیش بینی قیمت بیت کوین پس از رکود


بر اساس گزارش اقتصادنیوز، فضای رمزنگاری روز دوشنبه پس از دیدن فروش گسترده دیگر در آخر هفته ، با از بین رفتن میلیارد ها دلار ، دوباره به روند صعودی خود بازگشت.

بیت کوین در عرض تنها 24 ساعت به طور تقریبی ۸ هزار دلار افزایش یافت و به 38هزار و 027.11 دلار معامله شد که در روز 13.08 درصد رشد داشت. روز یکشنبه ارزهای رمزپایه محبوب به زیر 32هزار دلار سقوط کردند.

اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده محبوب ، از یکشنبه تا دوشنبه از کمتر از هزار و ۸۰۰ دلار به بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ دلار افزایش یافت. در زمان نوشتن مقاله ، این معامله با 2،414 دلار معامله شد که در روز 24.90 درصد رشد داشت.

دوج کوین نیز روند افزایشی داشت ، آخرین معاملات 0.33 دلار بود که در روز 12.59 درصد افزایش داشت.

براساس کوین متریک ، بیت کوین تنها در ماه مه(اردیبهشت) 14 روز روند کاهشی تجربه کرده است. تاکنون امسال 39 روز با نوسانات روزانه 5٪ یا بیشتر در هر دو جهت وجود داشته است. در کل سال 2020 چنین روزی حدود 42 روز وجود داشته است.

بیت کوین ۱۲۰ هزار دلاری می شود

اتاق بازرگانی کلم در یکی از گفت و گوهای خود گفت : الگوی تجارت بیت کوین «رونق ، حباب ، سقوط» است و در حال حاضر ، ما در یک روند سقوطی هستیم ، با احتمال زیاد قیمت ها قبل از اینکه به بالاترین رکورد جدید برسند ، بسیار پایین تر می روند.

ارز رمزنگاری شده محبوب در میانه یک اصلاح اساسی است که می تواند قیمت ها را تا 20 هزار دلار کاهش دهد. چمبرز به دیوید لین ، مجری برنامه Kitco News ، گفت: «زمستان رمزنگاری» – دوره ای که قیمت ها راکد می مانند فرا رسیده است

چمبرز گفت:«در کوتاه مدت ، من واقعاً روند نزولی را تجربه خواهیم کرد. و سپس ، در بلند مدت ، من واقعاً صعودی را پیش بینی می کنم. اگر به نمودار دهه گذشته بیت کوین نگاه کنید ، می رود ، رونق ، حباب ، سقوط ، رونق ، حباب ، و نیم نوسان. و بنابراین ، در کوتاه مدت ، ما در یک نیم نوسان هستیم. »

او افزود: هنگامی که قیمت ها برای صعود دوباره آماده شوند ، بیت کوین می تواند به بالاترین سطح جدید ۱۲۰ هزار دلار برسد.

بیت کوین

افزایش قیمت طلا

معاملات آتی طلا صعودی بود و در بالاترین حد از اوایل ژانویه (دی) قرار گرفت. تحلیلگران بانک ICICI در یک تحقیق نوشت: «قیمت این فلز گرانبها در حالی افزایش یافته است که ترکیبی از افزایش نرخ تورم ناگهانی آمریکا و کاهش بازده واقعی آمریکا برای کاهش هزینه فرصت نگهداری دارایی های فیزیکی غیر بهره مانند طلا کار کرده است» گزارش. طلای ژوئن(تیر) 7.80 دلار یا 0.4٪ افزایش یافت و در هر اونس 1848دلار قرار گرفت.

طلا

 

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه