لوگو سایت

آخرین قیمت لوازم خانگی خارجی در بازار


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ، لوازم خانگی برند‌های خارجی و خصوصا برند سامسونگ این روز‌ها در بازار به قیمت‌های نجومی خرید و فروش می‌شود به عنوان مثال یخچال و فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSO ۲ در حال حاضر در بازار ۷۶ میلیون تومان قیمت خورده است و یخچال و فریزر مدل FSR ۱۲ این برند در حال حاضر ۸۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

فعالان بازار می‌گویند این اقلام اغلب غیرقانونی وارد کشور شده و فاقد خدمات پس از فروش هستند.

در میان سایر لوازم خانگی این برند خارجی نیز ماشین لباسشویی مدل J ۱۴۷۷ ظرفیت ۷ کیلوگرم آن ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و مایکروویو همین برند نیز در دامنه قیمتی ۱۱ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و به عنوان مثال مایکروویو سامسونگ مدل SAMI ۱۲ B در حال حاضر ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی‌های این برند خارجی نیز در دامنه قیمتی ۴ تا ۱۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN ۲۴۰۰ در حال حاضر ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و کولر گازی‌های این برند نیز در دامنه قیمتی ۱۵ تا ۲۱ میلیون تومان قیمت خورده اند و به عنوان مثال اسپلیت کولر گازی سامسونگ مدل AR ۲۴ MQFRBWK/FA در حال حاضر ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

لوازم خانگی برند دوو نیز با قیمت‌های نجومی در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D ۲ S-۳۱۳۳ SS در حال حاضر ۳۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان قیمت خورده است و یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D ۴ S-۲۹۱۵ SS نیز در حال حاضر ۳۰ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و مدل D ۴ S-۰۰۳۶ SS آن نیز در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان قیمت خورده است.

ماشین لباس شویی‌های این برند در دامنه قیمتی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال ماشین لباسشویی مدل DWE-۸۵۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم این برند در حال حاضر ۱۴ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-۸۲۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم نیز در حال حاضر ۱۰ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی‌های این برند نیز در دامنه قیمتی ۳ تا ۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جاروبرقی مدل DVC-S ۲۲ G این برند در حال حاضر به قیمت ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

در بین لوازم خانگی مارک بوش نیز می‌توان به جاروبرقی‌های موجود این برند در بازار اشاره کرد که در دامنه قیمتی ۵ تا ۱۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جارو شارژی بوش مدل BCH ۸۷ POW ۱ در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

در این بین، اما لوازم خانگی مارک ال جی در بازار به سختی یافت می‌شوند و در خصوص مارک پاناسونیک نیز تنها تعداد محدودی از لوازم خانگی با این برند در بازار موجود هستند؛ مایکروویو‌های این برند در دامنه قیمتی ۳ تا ۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD ۶۹۲ S در حال حاضر ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است. منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه